alianb Çevrimdışı

alianb

Yeni Üye
3 Ara 2019
2
34
Merhabalar 2 sıkıntım var öncelikle su4100 kullanıyorum türksat otomatik tarama frekansında sinyal var kalite yok neden olur tv8 hd nin frekansındada aynı sıkıntı var.

Elinde su4100 de kullandığı kanal listesi olan biri varsa buraya atabilir mi acaba çok hayra geçer :clap

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar 2 sıkıntım var öncelikle su4100 kullanıyorum türksat otomatik tarama frekansında sinyal var kalite yok neden olur tv8 hd nin frekansındada aynı sıkıntı var.

Elinde su4100 de kullandığı kanal listesi olan biri varsa buraya atabilir mi acaba çok hayra geçer :clap
TV elimize ulaşırsa yarın bir SU4100 ümüz olacak nasipse :kiskis

M Çevrimdışı

mert _turkiye

Aktif Üye
3 Tem 2019
135
20
Yani stadart ortadaki OK tuşuna basınca çıkan bir kanal listemiz yok mu? :alala

Yetkili Servis arkadaşa sorarım en kötü olasılıkla :ok
Yok OK a basıyorum basılı tutuyorum kanal listesini bulamadım arkadaşta bulamıyor ancak guide tuşundan kanalı seçip izle ye badmak gerekiyor tek tıkla kanalı seçmiyor saygılar

L Çevrimdışı

ligis

Yeni Üye
19 Kas 2019
6
28
Philips smart tvlerin kanal değiştirme ve açılma süreleri 15 saniyeyi buluyor diye okudum farklı kaynaklardan. Aşağıdaki modeli kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilir miyim?
Philips 32PFS5803/62

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı albanez albanez hocalarım bu sony kumanda da televizyonun kanal listesine nasıl girilir bi türlü bulamıyorum sadece guide tuşu var program rehberi gibi oradan kanalı seçiyorum sonra birde izle diyorum ki kanala gireyim. Acaba kanal listesini açacak ve direk seçerek girebileceğim bir tuş varmıdır. ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada model 55xg8096

Şöyle bir telefon görüşmemiz oldu, kararı kendin ver diye sana görüşmeyi paylaşıyorum :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Philips smart tvlerin kanal değiştirme ve açılma süreleri 15 saniyeyi buluyor diye okudum farklı kaynaklardan. Aşağıdaki modeli kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilir miyim?
Philips 32PFS5803/62
Bir PUS6262 kullanıcısı olarak Phılıps kanal geçişlerinin bazen 5 saniyeyi bulduğunu bizzat tespit etsem ve duruma göre abartılı bulmasam da, 15 saniye diyen arkadaş önce çanak ayarlarına baktırmalı zira ürüne doygun sinyal verilmezse encode süresinin uzaması gayet normaldir.

Sonuç itibari ile 15 saniye diyen bence sallamış biraz :ok

Yalnız kanal geçiş hızından ziyade o lanet olası menüsü ve kanal listesi yapmama izin vermemesi nedeniyle Phılıps ailesinde çok uzun süreli kalamadım.

Artık evimde bir Phılıps yok :kiskis

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
adem bey .merhaba.ben Ata can .youtube üzerinden 3000 tl sınırı tv tavsiye istemiştim sizden .
bu 4k smart 2000tl lik Hi-level tv yi beklesem satışa çıkarmı tekrardan.
A101 de stoğa girince haber ver seçeneğini seçtim.gelince haber gelir mail e.
ben kocaeli/karamürsel bölgesindeyim .satışa tekrar çıkacağı hakkında bilgi edinebilme şansınız varmı.

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
adem bey .merhaba.ben Ata can .youtube üzerinden 3000 tl sınırı tv tavsiye istemiştim sizden .
bu 4k smart 2000tl lik Hi-level tv yi beklesem satışa çıkarmı tekrardan.
A101 de stoğa girince haber ver seçeneğini seçtim.gelince haber gelir mail e.
ben kocaeli/karamürsel bölgesindeyim .satışa tekrar çıkacağı hakkında bilgi edinebilme şansınız varmı.
Yeniden üretime dair duyumlarımız hatta bu üretimin LG IPS panel ile olma olasılığı da var. Ancak kesin bilgi değil. Piyasa takip tecrübelerimizden hareketle yok satan bu modelin mutlaka yeniden satışa sunulması yükse olasılık.

M Çevrimdışı

mai22

Aktif Üye
27 Tem 2019
55
34
kumanda'dan tv tuşuna basın aşağı yukarı oynatarak; tv, genel uydu veya favoriler seçimlerinden birinde iken aşağıda kanal listesi yatık olarak görünüyor.
sağ veya sol yaparak ok tuşu ile kanal açabilirsiniz.

tekrar tv tuşuna bastığınızda en son hangi listede kaldıysanız oradaki kanallar görünüyor tekrar aynı şekilde kanal değiştiriliyor.
hocam teşekkür ederim zahmet verdim de bu ses dosyasını bilgisayarımdada açamadım telefonum da da rica etsem yazabilrimisiniz
yada açabilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim A Adem Helvacı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt