systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
A Adem Helvacı hocam verdiğiniz bilgiler için öncelikle çok teşekkürler. Balkonda kullanmak için 32 ve ya 40 inçlik bir televizyona ihtiyaçım var. Yandan karşıdan iyi görünsün, smart olmasına gerek yok. Tavsiyenizi bekliyorum ?
Yakında 65 inç televizyon alacağım, o zaman kullandığım samsung 40c650 yi satacağım, bundan daha iyi bir tv bulacağını sanmam uygun fiyata.

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
çok teşekkür ederim. elektronik ürün özellikle tv de ikinci el işine girmem.
Hocam eğer İstanbul da yaşıyorsanız gelin misafirim olun, izleyin, test edin, almazsanız yine almayın, ihtiyacı olan birine gitsin istiyorum televizyonum. Tertemiz duruyor.

N Çevrimdışı

nkh35

Yeni Üye
8 Eyl 2019
9
39
Kırşehir kardeşim tekrar teşekkürler.
Hocam eğer İstanbul da yaşıyorsanız gelin misafirim olun, izleyin, test edin, almazsanız yine almayın, ihtiyacı olan birine gitsin istiyorum televizyonum. Tertemiz duruyor.
Kırşehir kardeşim. Tekrar teşekkürler....

O Çevrimdışı

oky13

Yeni Üye
2 Eki 2018
40
42
Tekrar merhaba
pek bakan yok ama ev kullanımı için (uydu yayını- netten film- netflix-youtube kullanırım)
philips 50pus7303 te karar kıldım ama 3400-3500 tl den 3900-4100 civarına çıktığı için göz göre göre 400-500 fazla vermem diyerek indirim yakalamaya çalışıyorum. Bu arada az daha ucuz olsun diye vestel alsam mı diye düşünüyorum.
son kez olmak üzere 7303 den iyidir diyebileceğiniz marka model tavsiye eder misiniz? (philips servisinin kötü olmasını göz önünde bulundurmayın lütfen vestel hariç hepsinin aynı olduğunu düşünüyorum.)
Özellik ve fiyat bakımından eş değer ya da daha iyi diyebileceğiniz bir vestel ya da samsung-lg önerir misiniz? (ambilight benim için önemli bir artı)
lg 6470 - samsung 7100 serilerinin, philips 7303 ten daha kötü olduğunu okumuştum o yüzden onları elemiştim.
A Adem Helvacı hocamın maili varsa oraya da yazmak isterim

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

nkh35

Yeni Üye
8 Eyl 2019
9
39
Tekrar merhaba
pek bakan yok ama ev kullanımı için (uydu yayını- netten film- netflix-youtube kullanırım)
philips 50pus7303 te karar kıldım ama 3400-3500 tl den 3900-4100 civarına çıktığı için göz göre göre 400-500 fazla vermem diyerek indirim yakalamaya çalışıyorum. Bu arada az daha ucuz olsun diye vestel alsam mı diye düşünüyorum.
son kez olmak üzere 7303 den iyidir diyebileceğiniz marka model tavsiye eder misiniz? (philips servisinin kötü olmasını göz önünde bulundurmayın lütfen vestel hariç hepsinin aynı olduğunu düşünüyorum.)
Özellik ve fiyat bakımından eş değer ya da daha iyi diyebileceğiniz bir vestel ya da samsung-lg önerir misiniz? (ambilight benim için önemli bir artı)
lg 6470 - samsung 7100 serilerinin, philips 7303 ten daha kötü olduğunu okumuştum o yüzden onları elemiştim.
A Adem Helvacı hocamın maili varsa oraya da yazmak isterim
BENİMKİDE CEVAPLANMADI HALA.....

P Çevrimdışı

patronas

Yeni Üye
9 May 2018
47
36
Forum sitesi ile ilgilenen pek yok, sorular havada kalıyor.
Normal hocam. Tek bir kişinin (Adem hoca) yetişmesi kolay değil. Ayrıca gidip tv yi test etmeden buradan tavsiye vermekte zor. Beklentiler, alım gücü, zevkler farklılaştığı için tavsiye işide riskli. Dh de iken girerdim bu toplara ama hem orada hem kendi hayatımda dilim yandığı için artık tavsiye verirken bi duraksıyorum acaba diye.

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
Normal hocam. Tek bir kişinin (Adem hoca) yetişmesi kolay değil. Ayrıca gidip tv yi test etmeden buradan tavsiye vermekte zor. Beklentiler, alım gücü, zevkler farklılaştığı için tavsiye işide riskli. Dh de iken girerdim bu toplara ama hem orada hem kendi hayatımda dilim yandığı için artık tavsiye verirken bi duraksıyorum acaba diye.
Dediğiniz gibi, tek kişinin yapabileceği birşey değil. Tavsiye vermek riskli bir iş. Aslında olay alıcı kişide bitiyor, ürünü alacak olan kişi ne istediğini biliyorsa ve bunu düzgün bir şekilde anlatabiliyorsa tavsiye vermek de daha kolay olur.

P Çevrimdışı

patronas

Yeni Üye
9 May 2018
47
36
Dediğiniz gibi, tek kişinin yapabileceği birşey değil. Tavsiye vermek riskli bir iş. Aslında olay alıcı kişide bitiyor, ürünü alacak olan kişi ne istediğini biliyorsa ve bunu düzgün bir şekilde anlatabiliyorsa tavsiye vermek de daha kolay olur.
Kesinlikle. Alıcı daha net anlatmalı isteğini ama tv olayında tonla kusur olduğunuda bilmeli. Tavsiye olayında çekindiğim durum alıcı kişinin daha önce hangi tip tvleri izlediği, beğendiği ve ne kadar dikkatli bir izleyici olduğudur. Sebebini şöyle örnekleyeyim,
Evimde gerçek tarama hızı 100 hz va panel 40" toshiba var 2010 yılından kalma. Babam gitmiş keysmart 40" ips panel almış ve annemle ikisi evdeki eski tvden daha çok beğeniyorlar keysmartı ?. Bazen diyorum benim gözlerim mi bozuk acaba diye. Mesela bu tarz kullanıcı minimum masrafla çıkmalı tv işinden gerisi boşa masraf olur.

C Çevrimdışı

cnytgms

Yeni Üye
12 Eyl 2019
12
38
Merhabalar, 75UD9655 aldım ve birkaç gün içinde kurulmasını planlıyorum. Servisin kurulumu sırasında nelere dikkat etmem gerekir?. Servise, özellikle kontrol ettirmem gerekenler nelerdir?
Teşekkür ederim şimdiden

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri