A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
yaw ben o dallas denen satıcı tiplemesinin de çok defa ağzına mıçtım! başlatmayın DH/TF yi yine
o forumun da böyle dallamalarının ağzına etmeleri gerekirken benim gibi daha bir çok kişinin ağzımıza
ettiler!
muhabbetin de içine etmeyin ltf
bakın ben adresim v.s açık adamım,derdi olan karşıma çıksın diyen adamım,sıkıntısı olan gelsin bana
bu başlıklardan hakkım da sallayanlar varsa,sonra neden gelmiyorsun neden yazmıyorsun diyorlar işte bundan dolayı!
sankim benim de bilmem neyimdeydi gelip de yazmak
küfür dahil herşeyi ettim bu herife hem aleni hem de özelden!
ülen seneler geçti hala TR de adam gibi forum olamadı gitti,me yöneticiler nede üyeler de iş yok,hiç kusura bakmayın
abi kimdem neden korkuyorsunuz onu anlamadım,yaw TF/DH den kimleri attılar kimleri ayıp be
Toshibanın oledi 9 binlerde inceledin mi hocam vestel aldı biliyorsunuz eski tosh mirası var mıdır bu tv de zira avrupa ve japonya da da lanse edildiğini gördüm.

Sevgili kardeşim elbette bir TOSHİBA kalitesi kesinlikle olmayacak bundan sonra.
Yalnız üretimi her ne kadar VESTEL yapıyor olsa da, birincisi anlaşma gereği (Marka tv isim hakları satın alındığından dolayı yapılan uluslararası bir anlaşma) TOSHİBA nın bilinen kalite çizgisinin bozulmaması kaidesine uyulduğunu görüyorum ben.

Bunu kesinlikle TOSHIBA adı altında üretilen tv lerin kasa yapılarında da, sistem dizaynında da görmek mümkün ve hatta, Bildiğiniz üzere ilk defa duyurduğum dönemde kullanılmış olan QUİ (Rakuten) menü TOSHİBA tv lerde kullanılmıştı.

Stabilitesinden dolayı artık tüm VESTEL üretimlerinde de bu yazılım kullanılmaya başlanmıştı.

Yani alacağınız TOSHIBA TV, Ne eski TOSHİBA, Ne de eski VESTEL değil ikisinin arasında bir yerde diyebilirim :ok[/QUOTE]

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yukarıdaki alıntı karışık olmuş,

düzeltmeyi sonra yaparım, cevabı şuraya yapıştırıevereyim.

Sevgili kardeşim elbette bir TOSHİBA kalitesi kesinlikle olmayacak bundan sonra.
Yalnız üretimi her ne kadar VESTEL yapıyor olsa da, birincisi anlaşma gereği (Marka tv isim hakları satın alındığından dolayı yapılan uluslararası bir anlaşma) TOSHİBA nın bilinen kalite çizgisinin bozulmaması kaidesine uyulduğunu görüyorum ben.

Bunu kesinlikle TOSHIBA adı altında üretilen tv lerin kasa yapılarında da, sistem dizaynında da görmek mümkün ve hatta, Bildiğiniz üzere ilk defa duyurduğum dönemde kullanılmış olan QUİ (Rakuten) menü TOSHİBA tv lerde kullanılmıştı.

Stabilitesinden dolayı artık tüm VESTEL üretimlerinde de bu yazılım kullanılmaya başlanmıştı.

Yani alacağınız TOSHIBA TV, Ne eski TOSHİBA, Ne de eski VESTEL değil ikisinin arasında bir yerde diyebilirim :ok[/QUOTE]

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hocam vestel aldı biliyorsunuz eski tosh
Vestel toshibanin sadece Avrupa lisansini aldi diger bölgeler Compal grubuna ait.

Oled panelli 55 ekran toshiba tv incelemesinde cok iyi f/p ürünü oldugundan ,özellikle görüntü ve siyah degerlerinin cok cok iyi oldugu paylasilmis.

K Çevrimdışı

koray

Yeni Üye
13 Kas 2019
9
43
Üstadlar bir konu hakkında bilgi almam lazım. Bende grundigin gcu9800 ü var ve bildiğiniz gibi netflix desteklememekte. Smartında yok ve kendi sen browserinden açmamda html5 desteklemiyor diyor bunuda biliyoruz ama ben xiaomi mi box s alsam yada benzeri 4k tv box ürünleri netflix i izleyebilirmiyim. Görüntü kalitesi 4k olarak alabilirmiyim yayını. Bir sıkıntı yaşarmışım izleyememe gibi.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Üstadlar bir konu hakkında bilgi almam lazım. Bende grundigin gcu9800 ü var ve bildiğiniz gibi netflix desteklememekte. Smartında yok ve kendi sen browserinden açmamda html5 desteklemiyor diyor bunuda biliyoruz ama ben xiaomi mi box s alsam yada benzeri 4k tv box ürünleri netflix i izleyebilirmiyim. Görüntü kalitesi 4k olarak alabilirmiyim yayını. Bir sıkıntı yaşarmışım izleyememe gibi.
Bu uygulama şekli ile siz tv yi tam bit monitöre çeviriyor ve çok da doğru bir hamle yapmış oluyorsunuz.
Bu noktadan sonra tv nin sadece panel özelliklerini kullanır, kontrol ve kabiliyeti tamamen harici kutuya bırakırsınız. Mibox ise bu konuda testlerini yaptığımız, rüştünü ispat etmiş üründür.

Yine de en doğrusu aslında tüm testleri kendiniz yaptığınız tercihlerdir :ok

M Çevrimdışı

mert _turkiye

Aktif Üye
3 Tem 2019
135
20
A Adem Helvacı albanez albanez hocalarım bu sony kumanda da televizyonun kanal listesine nasıl girilir bi türlü bulamıyorum sadece guide tuşu var program rehberi gibi oradan kanalı seçiyorum sonra birde izle diyorum ki kanala gireyim. Acaba kanal listesini açacak ve direk seçerek girebileceğim bir tuş varmıdır. ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı albanez albanez hocalarım bu sony kumanda da televizyonun kanal listesine nasıl girilir bi türlü bulamıyorum sadece guide tuşu var program rehberi gibi oradan kanalı seçiyorum sonra birde izle diyorum ki kanala gireyim. Acaba kanal listesini açacak ve direk seçerek girebileceğim bir tuş varmıdır. ?
bu arada model 55xg8096

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

bu arada model 55xg8096

Yani stadart ortadaki OK tuşuna basınca çıkan bir kanal listemiz yok mu? :alala

Yetkili Servis arkadaşa sorarım en kötü olasılıkla :ok

K Çevrimdışı

koray

Yeni Üye
13 Kas 2019
9
43
Bu uygulama şekli ile siz tv yi tam bit monitöre çeviriyor ve çok da doğru bir hamle yapmış oluyorsunuz.
Bu noktadan sonra tv nin sadece panel özelliklerini kullanır, kontrol ve kabiliyeti tamamen harici kutuya bırakırsınız. Mibox ise bu konuda testlerini yaptığımız, rüştünü ispat etmiş üründür.

Cok saol üstad. Bugün cihazı alacaktım ama yine html5 hatası verimi diye size danışayım dedim. Yarın alacağım o zaman ürünü. Co

k teş

cok saolun üstad. Bugün alacaktım ama html5 hatası verir mi diye size danışmak istedim. Yarın o zaman alacağım cihazı. Tekrar çok saolun.

İ Çevrimdışı

İbrhm

Yeni Üye
1 Kas 2019
8
39
A Adem Helvacı abi videolar dan forumdan verdiğin bilgiler muazzam başarılarının devamını dilerim abi saygılar sunarım öncelikle
Sizden kardeşinize ricaen 2000 TL civarında tv önerisi istiyorum awox hi level olabilir yok kardeşim özelikliksiz al yanına box al dersen olur beklenti idare eder görüntü ve bozulmasın teşekkürler saygılar

A Adem Helvacı abi videolar dan forumdan verdiğin bilgiler muazzam başarılarının devamını dilerim abi saygılar sunarım öncelikle
Sizden kardeşinize ricaen 2000 TL civarında tv önerisi istiyorum awox hi level olabilir yok kardeşim özelikliksiz al yanına box al dersen olur beklenti idare eder görüntü ve bozulmasın teşekkürler saygılar
Abi maşallah o kadar çok bilgi varki bilgi seklinde kayboldum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Abi maşallah o kadar çok bilgi varki bilgi seklinde kayboldum
Seni bizim UHL650 Kulübüne alalım o zaman ama TV bulamıyoruz.

2000TL ye HILEVEL bu model varken AWOX macerasına girmek de istemiyorum.
Mecbur kalırsak U5100 android 7.0 bulma garanti şartı ile o da olur :ok

İ Çevrimdışı

İbrhm

Yeni Üye
1 Kas 2019
8
39
Seni bizim UHL650 Kulübüne alalım o zaman ama TV bulamıyoruz.

2000TL ye HILEVEL bu model varken AWOX macerasına girmek de istemiyorum.
Mecbur kalırsak U5100 android 7.0 bulma garanti şartı ile o da olur :ok
Abi külübe al abi hilevelden çok şikayet var ama eskilerinden teşekkür ederim abi acil külübe alda

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri