O Çevrimdışı

ogzcndyr

Yeni Üye
1 Ara 2019
14
29
Saydıklarıniz dan Grundig marka TV size göre değil smart özelliği berbat android TV almanizida önermem çünkü TV ye gömülü android beş para etmez en kotu android TV box TV ye gömülü android lerden bin kat daha iyidir android TV için 500 1000tl fark verme git 300 500tl ye çok güzel android TV box lar var.
TV alırken TV box almak en doğrusu size özgürlük sunuyor istediğiniz programlari kurabilirsiniz.
Malesef TV üreticileri hepsini bir arada bulundurmuyor lar panel iyiyken donanım zayıf veya işçilik zayıf oluyor.

Teşekkür ederim o zaman grundig listeden çıkarıp, samsung Sony arasında kalıyoruz. Yada sonuçta panel kalitesi hepsi aynı olduğu için en uygun grundig 55 inç alınabilir.

F Çevrimdışı

fottili 

Aktif Üye
27 Şub 2018
76
Eküriler den RNN az çok insaflıdır , yalan yok objektif yorum yaptığına da şahit oldum ama diğeri arsızın önde gidenidir. Arada itinayla ayar verilir ama ayar da tutmaz bu arsız. Belli bir süre sonra tekrar arsızlığa devam eder.Benim nick'im burada da orada da aynıdır . Şifrem bile aynıdır. :) Bu işi bildiğimi iddia edemem ama yaşadığım deneyimleri objektif şekilde aktarmaya çalışıyorum. Önceden bilgiler tartışılır herkes bir şeyler öğrenirdi ama şimdilerde markalar tartışılır oldu.O yüzden arsızca reklam verenler prim yaptı ''üstat'' oldu ama biz yemeyiz şükürler olsun. Aslında bu forumu da konuyu da bu gereksizler için kirletmeye gerek yok bence. O yüzden kimse kusura bakmasın.

bektafig Çevrimdışı

bektafig

Aktif Üye
25 May 2018
78
35
Ahh Ahh kaçtı 55UD9500 3550 TL'den . Ne yapacam bilemiyorum 1 aydır kafa beyin kalmadı. Tam buldum tamamdır derken fiyatı arttı geri. TV'ye baktım 3.950 etmez de 3.500 ederi var. yıldım vallahi yıldım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Eküriler den RNN az çok insaflıdır , yalan yok objektif yorum yaptığına da şahit oldum ama diğeri arsızın önde gidenidir. Arada itinayla ayar verilir ama ayar da tutmaz bu arsız. Belli bir süre sonra tekrar arsızlığa devam eder.Benim nick'im burada da orada da aynıdır . Şifrem bile aynıdır. :) Bu işi bildiğimi iddia edemem ama yaşadığım deneyimleri objektif şekilde aktarmaya çalışıyorum. Önceden bilgiler tartışılır herkes bir şeyler öğrenirdi ama şimdilerde markalar tartışılır oldu.O yüzden arsızca reklam verenler prim yaptı ''üstat'' oldu ama biz yemeyiz şükürler olsun. Aslında bu forumu da konuyu da bu gereksizler için kirletmeye gerek yok bence. O yüzden kimse kusura bakmasın.
Ben de ortaya yazayım madem ortaya yazmak moda.

Ben DH de de burada da hiç bir postaya eyvallah etmedim. DH de yönetici olduğum zamanlar da, burada da işimin hakkını, hak eden kişilerin ağzının payını verdiğimi de gayet iyi biliyorum hem de kim olduğuna zerre kadar bakmadan ve umursamadan.

Biz DH deki çakallıklardan, reklamlardan, ''Yazsınlarda ne yazarsa yazsınlar'' mantığında olan üst yönetimden bıkmış ve kendi yolumuzu çizmiş insanlarız, Ben DH de sevgili Sota Sota Ahmet'in bütün hesaplarını kapatıp, bütün mesajlarını kökten silmiş adamım, günün koşullarına göre doğrudur yanlıştır onu tartışırız ama bu gün aynı yola birlikte baş koymuş kişileriz ve önümüze bakmak istiyoruz.

Tavsiyeforumu ailesi olarak çok iyi yerlere, kimseye haksızlık etmeden gelmek için mücadele ediyoruz. Bu ortamda bu huzur içerisinde yazmak isteyen gelir yazar, Yazmayana da neden yazmıyorsun demeyiz, demedik de bu güne kadar.

Ben orada da kimin kimi sevmediğini, nefret ettiğini iyi bilirdim, burada da kimlerin ne olduğunu gayet iyi biliyorum. O yüzden ortalığı batırmadan biz kendi işimize, kendi kalemimizden yazmaya devam edelim.

Forumda ortalık batmasın, Huzur bozulmasın yeter..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
F fottili, albanez albanez, F FİLMCİ, A Adem Helvacı
Abilerim,kardeşlerin gerçek manada diğer insanlara yardimci olmaya çalışan.
Adam gibi adam olan herkese kapımız açık.

Hepimizin malum forumlarda iyi kötü günlerimiz oldu.
artik o forumların geldikleri nokta belli.
Simdi önümüze bakip özlem duyduğunu o forum kültürünü oluşturmamiz lazim.

Ortalığı karıştırmaya çalışan, dedikodulara sarılan ,maddi menfaatini herşeyin üstüne gören adama
bu forumda geçit yok.

Herzaman dediğim gibi bu forumu kendi malınız gibi sahiplenin.

F Çevrimdışı

FİLMCİ

Yeni Üye
10 Kas 2019
32
47
F fottili, albanez albanez, F FİLMCİ, A Adem Helvacı
Abilerim,kardeşlerin gerçek manada diğer insanlara yardimci olmaya çalışan.
Adam gibi adam olan herkese kapımız açık.

Hepimizin malum forumlarda iyi kötü günlerimiz oldu.
artik o forumların geldikleri nokta belli.
Simdi önümüze bakip özlem duyduğunu o forum kültürünü oluşturmamiz lazim.

Ortalığı karıştırmaya çalışan, dedikodulara sarılan ,maddi menfaatini herşeyin üstüne gören adama
bu forumda geçit yok.

Herzaman dediğim gibi bu forumu kendi malınız gibi sahiplenin.
Çok kötü ortam orada onjektif yorumlar da direkt saldırılıyor ki yıllardır üyeyim ancak burada devam etme kararı aldım orada da bu konunun linkini atıyorum zaman zaman her rezilliği boş geçiyorlar onu da görmesinler zaten baya bir gelen oldu konuya gördüğüm kadarı ile, hülasa konumuza devam edelim kıymetsizler yüzünden konumuz kirlenmesin...

F Çevrimdışı

FİLMCİ

Yeni Üye
10 Kas 2019
32
47
yaw ben o dallas denen satıcı tiplemesinin de çok defa ağzına mıçtım! başlatmayın DH/TF yi yine
o forumun da böyle dallamalarının ağzına etmeleri gerekirken benim gibi daha bir çok kişinin ağzımıza
ettiler!
muhabbetin de içine etmeyin ltf
bakın ben adresim v.s açık adamım,derdi olan karşıma çıksın diyen adamım,sıkıntısı olan gelsin bana
bu başlıklardan hakkım da sallayanlar varsa,sonra neden gelmiyorsun neden yazmıyorsun diyorlar işte bundan dolayı!
sankim benim de bilmem neyimdeydi gelip de yazmak
küfür dahil herşeyi ettim bu herife hem aleni hem de özelden!
ülen seneler geçti hala TR de adam gibi forum olamadı gitti,me yöneticiler nede üyeler de iş yok,hiç kusura bakmayın
abi kimdem neden korkuyorsunuz onu anlamadım,yaw TF/DH den kimleri attılar kimleri ayıp be
Toshibanın oledi 9 binlerde inceledin mi hocam vestel aldı biliyorsunuz eski tosh mirası var mıdır bu tv de zira avrupa ve japonya da da lanse edildiğini gördüm.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
bir akrabam efsane cuma indirim ile 58ud8200 ü vatan bilgisayardan 3300 tl ye aldı.cihazda mb130 anakart mevcut. kurulumunu yaptık panel testleri sorunsuz.
yanlız cihazda panda panel kullanılmış. amca kızı çaprazda oturduğu için renkler in soluk olduğunu belirtti. salon dikdörtgen olduğu için uzun kenara kurulum yapıldı ve yan açılarda malesef renklerde canlılık yok birde cihaz 3mt mesafeden izlenmiyor ekran büyük olduğu için ilerleyen zamanda salonda yer değişikliği yapıp salonun kısa kenarına taşıyacaklar.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
F FİLMCİ, maalesef firmalar sponsor oluyor ve kendi adamlarını salıyorlar meydana bu kişilerde bir kaç tane çakal bulup ve bu çakalları da bir kaç promosyonla besleyerek konunun hit olmasına konuyu manupule edenleride yönetim yolu ile aforoz ettirip .forumun forumculuk anlamını yitirmesine neden oluyor. ben sadece gülüp geçiyorum .forum değil ticaret hane olmuşlar.

M Çevrimdışı

mai22

Aktif Üye
27 Tem 2019
55
34
Önceki sayfalarda okudum.
bilgi vereyim;
bendeki sony usb'den ne taktıysam oynatıyor.
sonradan yüklediğim vlc de h265 hdr mkv film
bazen takılıyorken
tv'nin kendi media player'ın da tık yok, sorunsuz.
tv'nin kendi player'i ve Kodi de birsürü dosya denedim sorunsuz oynatıyorlar..

3 tane usb girişi var
1 tanesi (mavi olan) usb 3.0 (0.9 a)
2 si usb 2.0 (0.5 a)

4 hdmi girişi var
hepsi 2.0 (arc'li) destekliyor
Hdr ve 10 bit içerik içinse yalnız
2 girişi destek veriyor
harici olarak bu şekil içerikler için
2. ve 3. hdmi girişlerini kullanmanız lazım..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri