B Çevrimdışı

bayagbi

Yeni Üye
18 Eyl 2019
1
44
Merhaba televizyonlar ile ilgili hiçbir bilgim yok. Evimde şu an televizyon da yok. Genelde laptop kullanıyordum ama artık biraz ihtiyaç oldu. Çok fazla da para vermek istemiyorum. Bu yüzden 4k yazan (gerçek veya yalan ne yazık ki bilmiyorum) televizyonu gördüm. Telefox 50TFH5000 ürün nasıldır. Smart ve wifi yok zaten bende android box ile kullanmayı düşünüyorum. Şimiden teşekkür ederim. Saygılarımla

Y Çevrimdışı

ygt1634

Yeni Üye
13 Eyl 2019
7
28
Awox 43109 işini görür bir tv dir lakin ultra mega beklentileriniz olmasın. Karşıdan izleyecek olmanız ve smart isteğinizin olmaması nedeniyle bütçe anlamında da biçilmiş kaftandır.

Marka takıntınız var ise bütçeyi aşıyor olsa da Toshiba 43L2863 araştırmanızı öneririm. :ok
Çok teşekkür ederim Adem bey saygılar.

Z Çevrimdışı

zafer0305 

Yeni Üye
19 Eyl 2019
27
33
Merhabalar,

Vestel 49ud8200 modelini 2400 tl dün aldım. Ürün henüz elime ulaşmadı. Merak ettiğim nokta bu cihazı almakla iyimi ettim kötümü ettim bilemedim. Tv hakkında çok bilgi sahibi olan birisi değilim. Bu nedenle bu cihazla ilgili beni aydınlatabilir misiniz? Kronik arızası var mı? Anakartında sıkıntı olur mu? panel kalitesi nasıl v.s gibi. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
Merhabalar,

Vestel 49ud8200 modelini 2400 tl dün aldım. Ürün henüz elime ulaşmadı. Merak ettiğim nokta bu cihazı almakla iyimi ettim kötümü ettim bilemedim. Tv hakkında çok bilgi sahibi olan birisi değilim. Bu nedenle bu cihazla ilgili beni aydınlatabilir misiniz? Kronik arızası var mı? Anakartında sıkıntı olur mu? panel kalitesi nasıl v.s gibi. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.
Hayırlı olsun hocam, tüm bu soruları keşke ürünü almadan önce sorsaydınız. İnşallah kronik sorunu yoktur da uğraşmazsınız.

M Çevrimdışı

Musti

Yeni Üye
2 Ocak 2019
48
46
Merhabalar,

Teşekkürler.
Hocam bende aynı üründen aldım su anda kargoda daha öncede bu tv den aldım ekranı çok hoşuma gitmişti 1 ay sonra wifi kartı yandı.vestel başka bi modelle değiştirdi paneli beğenmedim sattım tekrar bundan aldım. Inş gelen ips panel olur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar,

Teşekkürler.
Anakartı mb130 s hdr10 ve dolby vision var subvofer var sesi çok güzeldi.umarim gelende aynı olur

Q Çevrimdışı

quatros

Yeni Üye
20 Şub 2019
24
48
Philips 55 pus 7304 aldım arkadaşlar ben de 6000 TL 20 taksit .magaza ortamından mıdır nedir en güzel görüntüyü bu TV de gördüm sadece siyah performansı çok iyi değildi ama diğer renk doygunlugunu beğendim .inşallah memnun kalırız servis gelip kuracak .

O Çevrimdışı

ortabag708

Yeni Üye
15 Eki 2018
22
58
Merhabalar arçelik yeni ürünü 43L8900 modeli çıktı buüründe FHD yayını UHD yayını iyileştirdiğini yazıyor şu anda yayınlarımız FHD olduğuna göre almaya değermi çoğunlukla dsmart yayını web ten dizi ve normal yayınlar izliyorum
Adem hocam bu ürünü inceleyebilirmisiniz bunu almak istiyorum ilginize teşekkür ederim

M Çevrimdışı

mert _turkiye

Aktif Üye
3 Tem 2019
135
20
Sayın Adem bey tv tercihi kişiye özelse bana 3500-4000 arası ne tavsiye edersiniz. 55 inç Ekran parlaklığı iyi, maç izleyebileceğim (top giderken arkasında iz bırakmayan) usb den takılmadan 4k hdr film izleyebileceğim , interneti akıcı kullanabileceğim, marka takıntım yok ama kaliteli olsun yani malzeme kalitesi iyi olsun . Biliyorum istediğim tv ler 10 bin tl civarı ama yine de siz bir kaç marka model önerirseniz tşk ler şimdiden? Sonuçta uzmansınız konuya hakimsiniz iç yapısını bileşenlerini biliyosunuz saygılar .

Z Çevrimdışı

zafer0305 

Yeni Üye
19 Eyl 2019
27
33
Hocam bende aynı üründen aldım su anda kargoda daha öncede bu tv den aldım ekranı çok hoşuma gitmişti 1 ay sonra wifi kartı yandı.vestel başka bi modelle değiştirdi paneli beğenmedim sattım tekrar bundan aldım. Inş gelen ips panel olur

Anakartı mb130 s hdr10 ve dolby vision var subvofer var sesi çok güzeldi.umarim gelende aynı olur
Cevap için teşekkür ederim. Gelen ürünün, Bu saydığınız özellikleri taşıyıp taşımadığını nasıl anlıyacağım? Bir yöntemi var mı?

Z Çevrimdışı

zafer0305 

Yeni Üye
19 Eyl 2019
27
33
#a

Tv geldiyse seri nosunu burda paylaş ustalar yardımcı olur
20 dk oldu tv yi getirdiler. panel vs nasıl bir ürün bilgi verebilir misiniz?

WhatsApp-Image-2019-09-20-at-17.45.12.jpg

Q Çevrimdışı

quatros

Yeni Üye
20 Şub 2019
24
48
Arkadaşlar üstadlar bu Philips in yeni the one serisi 55 pus 7304 nasıldır bilgisi olan var mı ? IPS panel bir TV

Y Çevrimdışı

yuxel 

Yeni Üye
16 Nis 2019
46
50
Ben de aldım bu Vestel 49ud8200 den. Sanırım hepimiz aynı yerden aldık. Benimki daha gelmedi ama aynı seri olur galiba. Lg ips panel vs. Yarın gelsin bakalım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt