C Çevrimdışı

cnytgms

Yeni Üye
12 Eyl 2019
12
38
Hocam tv kurulunca, oda içi resim paylaşırsanız çok sevinirim, özellikle de izlediğiniz yerden.

DSC_0137.jpg
DSC_0138.jpg

İyiki bu boyutu seçmişim. Müthiş oldu. Ayrıca smart özellikleri de benim için yeterli. Android box kullanıyordum gerek kalmadı.

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
DSC_0137.jpg
DSC_0138.jpg

İyiki bu boyutu seçmişim. Müthiş oldu. Ayrıca smart özellikleri de benim için yeterli. Android box kullanıyordum gerek kalmadı.
Şahane gözüküyor, güle güle kullanın. Resimde 75 inç gibi durmuyor. Ben 65 inç den korkuyordum, içime su serpdiniz, artık gönül rahatlığıyla 65 inç televizyon alabilirim. Ne markayı hocam bu

C Çevrimdışı

cnytgms

Yeni Üye
12 Eyl 2019
12
38
Şahane gözüküyor, güle güle kullanın. Resimde 75 inç gibi durmuyor. Ben 65 inç den korkuyordum, içime su serpdiniz, artık gönül rahatlığıyla 65 inç televizyon alabilirim. Ne markayı hocam bu
Vestel markası. Beklediğimden iyi geldi tv. Adem hocam youtube da yorumlarda tavsiye etmişti. Sağolsun dediği kadar varmış.

Y Çevrimdışı

ygt1634

Yeni Üye
13 Eyl 2019
7
28
Merhabalar herkese. Bütçe kısıtlı olunca tv seçimi konusunda her alternatife bakan biri olarak bir türlü alınacak tvyi bulamadım. Bu başlığı görünce de tavsiye almak için yazmak istedim.
Öncelikle kullanıcı profili olarak şunları söyleyeyim:
Bütçe maksimum 2.000tl (ama bekar evi ne kadar ucuz olsa o kadar iyi) :)
Boyut olarak 49'' civarı
Büyük çoğunlukla internet ve ya netflix üzerinden film,dizi belgesel için kullanılacak
Tvye mesafe 3,5 metre olacak, yandan izleme olmayacak
Pc bağlayacağım için smart özelliği olmasına gerek yok görüntü ve ses olarak beni üzmeyecek tercihen 1500ü ama duruma göre 2000ttlyi geçmeyecek bir tv arıyorum.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Edit: 49’’ yazmışım 40’’ olacaktı.
Ayrıca internet bağlantım çok hızlı olmadığı için 4k değil full hd bir tv işimi görecektir. Yardımcı olabilecek kimse varsa sevinirim.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Merhabalar herkese. Bütçe kısıtlı olunca tv seçimi konusunda her alternatife bakan biri olarak bir türlü alınacak tvyi bulamadım. Bu başlığı görünce de tavsiye almak için yazmak istedim.
Öncelikle kullanıcı profili olarak şunları söyleyeyim:
Bütçe maksimum 2.000tl (ama bekar evi ne kadar ucuz olsa o kadar iyi) :)
Boyut olarak 49'' civarı
Büyük çoğunlukla internet ve ya netflix üzerinden film,dizi belgesel için kullanılacak
Tvye mesafe 3,5 metre olacak, yandan izleme olmayacak
Pc bağlayacağım için smart özelliği olmasına gerek yok görüntü ve ses olarak beni üzmeyecek tercihen 1500ü ama duruma göre 2000ttlyi geçmeyecek bir tv arıyorum.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
size uygyn model 49nx700

M Çevrimdışı

mert _turkiye

Aktif Üye
3 Tem 2019
135
20
55ud8200 55ud9200 55ud9360 55ud9500 sadece tv izleyeceğim ve youtube den müzik vs aradada usb den film tabiki maçta izleyeceğim fazla para da vermek istemiyorum bu tv lerden hangisi işimi görür birde kronik sorunları var mı? bazı forumlarda okuyorum 9360 larda dikey çizgi çıkıyormuş 9200 lerde insan yüz renginde aşırı kızarma sarılık falan oluyormuş bir arkadaş aydınlatabilir mi ? Vestel alınacak bir marka mı? daha önce 2 smsng ve 1 grndik ten aradığmı bulamamış biriyim vestelde zor da olsa karar kıldım fakat forumlara bakınca çok fazla kara karışıklığı oluyor 9 ayda 3 tv değiştirdim 3 üce arızalı çıktığı için güvenmiyorum açıkçası hiçbir markaya ama almak ihtiyaç oldu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ? Vestel alınır mı özellikle kullanan arkadaşlar ?

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
55ud8200 55ud9200 55ud9360 55ud9500 sadece tv izleyeceğim ve youtube den müzik vs aradada usb den film tabiki maçta izleyeceğim fazla para da vermek istemiyorum bu tv lerden hangisi işimi görür birde kronik sorunları var mı? bazı forumlarda okuyorum 9360 larda dikey çizgi çıkıyormuş 9200 lerde insan yüz renginde aşırı kızarma sarılık falan oluyormuş bir arkadaş aydınlatabilir mi ? Vestel alınacak bir marka mı? daha önce 2 smsng ve 1 grndik ten aradığmı bulamamış biriyim vestelde zor da olsa karar kıldım fakat forumlara bakınca çok fazla kara karışıklığı oluyor 9 ayda 3 tv değiştirdim 3 üce arızalı çıktığı için güvenmiyorum açıkçası hiçbir markaya ama almak ihtiyaç oldu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ? Vestel alınır mı özellikle kullanan arkadaşlar ?
kusursuz tv yoktur ben size tosiba oneririm

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
Arkadaşlar 6000 tl ye 65ud9800 ü tavsiye edermisiniz. Oyun oynamam, sadece film, netflix ve uydu yayınları izlerim. Futbol ile de aram yok. 6000 tl bu panel için fazla mı sizce. Adem hocamın yorumlarını merak ediyorum

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
neden toshiba diye sorayım bende ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

birde modeli nedir
a101 sitesinde satilan 49 inc 4k modeli oneriririm ips ekran onkyo hoparlor ithal giden bir urun kasasi bariz daha kaliteli yazilimi daha iyi bende hi level tv var mesela 2015 de almistim 4k o yil ayni tvyi vestel panasonic e yapmis yazilimi buldum attim tv parlaklik akicilik bambaska oldu vestelde tepe tosibadir bana gore menun olursunuz sharpda vesteldede trde yok o yuzden tosiba tavsiyemdir. model no 49 5868 diye geciyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri