Telefox Servis 4gün sonra Kurulum yaptı Ancak şimdide Piksel sorunu çıktı?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
2200 civarına aldık Hocam Dün baktım linkinize ama arada uçurum var Siz diyince şimdi youtubeda maç video açtım panel kalitesi ekranda bozuk pixeler olmasa beni tatmin etmişti Hani tek derdim Kendi bildiğime Direk göndersem Kargoda tvnin başına bişey gelse nasıl ispatlarım
200 hz maçta sıkıntı yapmaz. Benim awoxda 200 hz. Maçta sorun yok. O sorun değilde.. Diğerleri sıkıntı..

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
ve tahminim satıcı bu sorunları size söylemeden satış sayfasındaki açıklama bölümüne yazmadan bu satışı yaptı Ortada art niyet var

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Kargoda hasar olursa kargo şirketi hasardan sorumlu olur zararı karşılar
Malesef öyle olmuyor. Kargo şirketleri açılıp iade edilen elektronik cihazları iade için taşırken size hasar halinde kendilerinin mesul olmadığına dair bir imza attırıyorlar,atmazsanız taşımıyorlar. Bunu duyunca şok olmuştum birkaç firmayada sordum aynı dediler. Mecbur imzaladım şansımıza bir problem olmadan iade olmuştu (benim örneğimde Mediamarkt’tasorumluluk almadı kargo şirketide).

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Malesef öyle olmuyor. Kargo şirketleri açılıp iade edilen elektronik cihazları iade için taşırken size hasar halinde kendilerinin mesul olmadığına dair bir imza attırıyorlar,atmazsanız taşımıyorlar. Bunu duyunca şok olmuştum birkaç firmayada sordum aynı dediler. Mecbur imzaladım şansımıza bir problem olmadan iade olmuştu (benim örneğimde Mediamarkt’tasorumluluk almadı kargo şirketide).
iyide ben güzel paketledim kargoya teslim ettim satıcı ürünü sağlam teslim aldı ancak senaryo bu ya art niyetli bir satıcı ve tüm sorumluluğu alıcıya yıkmak için vurdu çekici çıkardı anahtarı caaar paneli çizdi kırdı Bkz. A Adem Helvacı youtube anıları Fikri olan?

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
bana darbeli gibi izlenim verdi o kadar piksel hatası değişime onay verdirtebilir...

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
iyide ben güzel paketledim kargoya teslim ettim satıcı ürünü sağlam teslim aldı ancak senaryo bu ya art niyetli bir satıcı ve tüm sorumluluğu alıcıya yıkmak için vurdu çekici çıkardı anahtarı caaar paneli çizdi kırdı Bkz. A Adem Helvacı youtube anıları Fikri olan?
Hocam işte baştan aşağı saçma kurallar silsilesi. Mediamarkt’a soruyorum bu ürünü Aras Kargoya ver diye sen dedin değil mi? Neden kırılırsa ben sorumlu oluyorum? Cevap; “anlıyorum sizi” ! Şikayet kaydı oluşturuyorum,ilgili birim size dönecek dedi. Ürün gitti iade oldu o birim bana dönmedi. Birimi beklesem tv evde bekliyordu.Maalesef ülkemizde pek çok çağrı merkezi çalışanı bilgisiz ve ilgisiz (buna amazon’uda katıyorum,trajikomik deneyim yaşadım). Cevapları hep tekrar ve çözüm üretmiyip işin içinden çıkıyorlar. Bazen keşke robot olsaydı aynı şeyleri onlarda tekrarlardı demekten kendimi alıkoyamıyorum :)

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaş iade etmek istemiyor değişim için uğraşsın bütçe bukadar mış hayırlı olsun sinirlenince awox'a saydırıp duracak

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52

Telefox TV'nin Heryeri Sorunlu​

15 Ocak 10:38
Kanallar düzgün çekmiyor, kanallar durduk yere yer değiştiriyor. ve birkaç kanal çekmiyor. sürekli gelip gidiyor. çok kötü. Lütfen bir . Bir cevap versin. Ne iletişim kurabileceğimiz no. var ne de bir yetkili. Acil ve olmasından dolayı aldık rezil olduk resmen.

Telefox TV Mağdurum Şikayetçiyim ,Nereye Gitsem Çözüm Bulunmadı!​

05 Şubat 10:20
Sıfır aldım cihazın ekranı kırık çıktı, ne ediyor ne de firma kabul ediyor. u kendim kurdum ilk açmamla birlikte 5 dakika sonra ler oluşmaya başladı. Denilen kullanıcı hatası nasıl böyle bir şey olabilir? a sında ne bir yere vurdum ne de gördü.

Şikayetvar sitesinde Telefox markası ile ilgili 5 tüketici şikayeti var. Firmanın şikayetlere geri dönüş oranı ilgimi çekti :)) Sıfır (0) Hiç üzerine alınmamışlar. Ben yaptım, sattım bitti Haydeee babanın köyüne, sağdan git anca gidersin diyor olmalılar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Valla artık birşey almaya korkar oldum, hayır bozuk çıkma ihtimali olabilir fakat bu iade süreçleri ne sancılıdır arkadaş.
Az kaldı kafamda GoPro ile dolaşıcam kanıt ve ispat olsun diye.
Sen parayı kurtardın iyisin yine :kiskis ara sıra böyle şeyler olabiliyor satıcı ve servis kalitesi önemli iade konularında hak haktır satıcılar sorun çıkarsa dahi geçte olsa iade thh icra vs bir şekilde yapılıyor hakkını aramaktan vaz geçmeyeceksin gerisi kolay..

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
Arkadaş iade etmek istemiyor değişim için uğraşsın bütçe bukadar mış hayırlı olsun sinirlenince awox'a saydırıp duracak
Hocam 10 yıl önce 42 inc Philips aldım ve 3 yıl sonra ekran çizgi çizgi oldu Büyük marka Servisi var dedik nerdeyse tv kadar para istediler Gittim o gün carrefur dan 32 inç Seg aldım 7 yıl olmuştu boya işi sırasında devildi ve bu telefoxu aldım

3 yıl öncede awox 43 inç almıştım ondan da çok memnum. Siz söyleyin Başka marka alsaydım yani bunların başıma gelmiyecegi yüzde yüz garantimiydi?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Hocam 10 yıl önce 42 inc Philips aldım ve 3 yıl sonra ekran çizgi çizgi oldu Büyük marka Servisi var dedik nerdeyse tv kadar para istediler Gittim o gün carrefur dan 32 inç Seg aldım 7 yıl olmuştu boya işi sırasında devildi ve bu telefoxu aldım

3 yıl öncede awox 43 inç almıştım ondan da çok memnum. Siz söyleyin Başka marka alsaydım yani bunların başıma gelmiyecegi yüzde yüz garantimiydi?
mutlaka gelir insanlik hali ama bilindik markalarda karsinizda muhatap bulabiliyorsunuz destek var ayrica hic kimse sizi neden telefox aldiniz diye elestirmiyor para sizin keyif sizin ancak satis sonrasi destek de onemli konu tabi.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Benim sorunum markayla değil bende de ucuz 40 inç navitech marka tv var iyi çıktı sorun yok philips benim kara listemde onuda tavsiye etmem servisi berbat ötesi awox üretimi olmasaydı servisi sıkıntılı olmasa zaten sana iade et demezdim 1200 TL fazla versen daha keyifli tv izlersin sorun olduğunda adam gibi muhatabın olur vestel paneli kırık tv'ye ücretli değişim yapıyor uygun fiyatlı tv öneriyor sana samsung LG al demiyoruz orta kalite bütçene uygun düzgün servisi olan tv tavsiye ettim sadece gerisi sana kalmış ister iade edersin
İster değişim için uğraşırsın senin paşa gönlün bilir istediğini yapmakta özgürsün.

Awox yetkili servisliği yapmış A Adem Helvacı hocam alma uzak dur diyorsa vardır bir bildiği deyip direk o tv'yi kurulum yaptırmadan iade ederdim ben..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt