Telefonum Baz İstasyonlarından Sinyal Alamıyor

Televizyon Teknisyeni Çevrimdışı
20 Mar 2022
325
20
Arkadaşlar merhaba arkadaşlar çalışma odamda telefonum baz istasyonundan sinyal çekemiyor telefon görüşmesi yapamıyorum.
çalışma odam arka cephede bulunuyor ve zemin katta bulunuyor acaba sinyal alabilmenin yolu varmı?

Telefonum
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 5G
GSM Firmam
Teknosacell

Not odam bodrum katta değil zamin kat güneşi görebiliyorum sim kartımı birkaç kez değiştirdim

Son düzenleme:
Televizyon Teknisyeni Çevrimdışı
20 Mar 2022
325
20
hiç denemediğin için birşey diyemem fakat bazı gemilerde sinyal içeriye girmekte zorlandığı için kullanıldığını gördüm
Sota bey size dm yolu ilemi sikayetlerimi isteklerimi belirteyim yoksa burdanmi yazayım

hiç denemediğin için birşey diyemem fakat bazı gemilerde sinyal içeriye girmekte zorlandığı için kullanıldığını
Forumu kullanırken gördüğüm eksiklikleri ve sorunları bir liste yaptim size anlatmak isterim

Son düzenleme:
Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
850
Teknocell hangi operatör altyapısını kullanıyor bilmiyorum ama evde internet wifi varsa ve telefon ve operatör destekliyorsa VoLTE / VoWifi kullanabilirsiniz. Operatörünüz ile görüşün.

IMG_5662.jpg

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
850
Örneğin benim ev az çeker, o nedenle otomatik Turkcell wifi ye geçer. Aramalar internet üzerinden kendi tarifeniz üzerinden olur.

IMG_5663.jpg

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
850
Ben senelerdir kullanıyorum. Turkcellde voWifi diye geçiyor abim. Yerin 5 kat altında ol, yeterki internet olsun. Arayan sana ulaşıyor, sende normal şekilde arama yapabiliyorsun.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
Ben senelerdir kullanıyorum. Turkcellde voWifi diye geçiyor abim. Yerin 5 kat altında ol, yeterki internet olsun. Arayan sana ulaşıyor, sende normal şekilde arama yapabiliyorsun.
Ne gerekiyor peki internet dışında, wifi aramasını açmak lazım muhtemelen, ben kapatmıştım onu açayım o zaman ,hanımın telefonunu da açayım

Geri
Üst Alt