Telefon tavsiyenize ihtiyacım var,

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Herkese selamlar,
Teyzem için telefon alacağım ,aslına bakarsanız telefon sadece telefon olarak kullanılacak belki arada fotoğraf çekebilir.o yüzden fiyatının uygun olması önemli.Tabi sıkıntı çıkarmasın şarzı iyi olsun. Buna uygun nasıl bir telefon tavsiye edersiniz.BİM de XIAOMI REDMI GO var 699 TL.Bu telefon uygun gibi geldi ne dersiniz??
Şimdiden teşekkürler.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Sadece telefon, fotoğraf ve günlük haber, sosyal medya takibi için belirtmiş olduğunuz telefon iş görecektir ancak zamanla güncelleme aldıkça çöpe dönüşür...

1000-1300 lira bütçe yapılırsa Xiaomi redmi not 5 veya 6 tavsiye ederim.

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
33
Merhaba ben htc den baska cihaz kullanmiyorum bi ara htc u play almistim sifir kapali kutu 1000tl ye suan fiyatini bilmiyorum ama dusunebilirsiniz

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Sadece telefon, fotoğraf ve günlük haber, sosyal medya takibi için belirtmiş olduğunuz telefon iş görecektir ancak zamanla güncelleme aldıkça çöpe dönüşür...

1000-1300 lira bütçe yapılırsa Xiaomi redmi not 5 veya 6 tavsiye ederim.

Xiaomi telefonlar gerçekten tam fp ürünü. Yıllarca iphone kullanıp geçikten sonra anladım. 4/1 fiyatına günlük kullanımda hiçbir fark anlamayacağınız telefonlar.
Zaten teknoloji geliştikçe akıllı telefonlar daha çok sık çıkmaya başlıyor. 2 sene sonra değiştirmek isterseniz hem zarar da etmemiş olursunuz . Üstelik arayüzü ios ve diğer android markalara 5 çeker

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
VESTEL VENÜS V5 799TL
ALCATEL 1S 899 TL
XIAOMI REDMI GO 699 TL
hangisi? veya bu fiyatlara yakın sizin öneriniz ne olur ?

a101 de de Alcatel var
0x0-a101den-buyuk-surpriz-a101-27-haziran-aktuel-urunler-katalogu-indirimleriyle-dikkat-cekiyor-1561139294743.jpg

0x0-bimde-cuma-indirimleri-belli-oldu-14-haziran-2019-bim-aktuel-urunler-katalogunda-hangi-urunler-var-1560172686511.jpg

vestel-venus-v5-32gb-z.jpg

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
sadece basit iş ve sağlam bi şey arıyorsanız alcatel öneririm. güncelleme pek olmaz ama çok iyidir. ekranı ips ve parlaktır.
idol 4 var elimde müzik açmazsam telefon 2 gün rahat götürür. müzik açarsam 1 saat :)
taş gibi telefon. kamerası vs gayt iyi. hem de oldukça ucuz.

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
242
Ben hic bir markanin Go ürününü tavsiye etmiyorum. Buradaki kistasiniz telefondan ne beklediğiniz ve butceniz. Butceniz kisitli ise kameradan cok bir performans beklememniz lazim. Pili gunu cikartan ve genel sosyal medya programlarini calistiran bir tel isinizi görür.

S Çevrimdışı

SHADOW

Aktif Üye
8 Eyl 2018
75
sadece basit iş ve sağlam bi şey arıyorsanız alcatel öneririm. güncelleme pek olmaz ama çok iyidir. ekranı ips ve parlaktır.
idol 4 var elimde müzik açmazsam telefon 2 gün rahat götürür. müzik açarsam 1 saat :)
taş gibi telefon. kamerası vs gayt iyi. hem de oldukça ucuz.
hocam nasıl bir müzik ki o 1 saatte şarj bitiriyo

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
242
Venüs V5 ile ilgili yorum yokmu ???
Genel olarak giriş/orta seviye bir cihaz olduğunu düşünüyorum teknik özelliklerine bakınca, 3bin mah pil gunu cikartacaktir. 3gb ram genel uygulamalar da kasmayacaktir 32gb romda genel olarak hafiza sorunu cikmayacagini gosterir. Kameradan cok bisi beklemeyin surundurmesin idare etsin yeter.

Geri
Üst Alt