TELEFON BELLEĞİNİ PC'YE AKTARMA

B Çevrimdışı

bayleon

Yeni Üye
14 Nis 2019
24
42
ekran degisimini yapabilirsin hava tabancasi ile ama risk almak istermisin ekrani sökersin tamirciden ekrani deneyip alirsan sorun olmaz ama genelde takmaya para almiyolar ekrana para aliyorlar sadece 1 tane soketi var en alttada orta tusun soketine dikkat edersen kolaylıkla sökersin youtubedkiler önceden söktükleri cihazlar oldugu icin kolayca cıkariyolar o kadar kolay deil ilk sökümü biraz zorlaranlayacagın ama ekran daha önce degişti ise kolay sökülüyor

yedekleme olayına gelince ekran degiştireceksen sifirlama felan olmaz merak etme ama illa yedeklemek istiyorsan Wondershare MobileGo isimli programi kullanabilirsin uzun süre kullandim cok basarili sekilde yedekleme yapabiliyor resimler rehber mesajlarin data bilgilerin uygulamalarin tamamini yedekleyen bir uygulamadir izin olayini ilk baglantida soruyor telefona izin ver secenegini seçmen gerekiyor tam ortada merkez alıp sag alt çapraz iki parmak yerinde evet cikiyor onu tıklaman lazım gerisini pc ye kurdugun programla halledersin

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ekran degisimini yapabilirsin hava tabancasi ile ama risk almak istermisin ekrani sökersin tamirciden ekrani deneyip alirsan sorun olmaz ama genelde takmaya para almiyolar ekrana para aliyorlar sadece 1 tane soketi var en alttada orta tusun soketine dikkat edersen kolaylıkla sökersin youtubedkiler önceden söktükleri cihazlar oldugu icin kolayca cıkariyolar o kadar kolay deil ilk sökümü biraz zorlaranlayacagın ama ekran daha önce degişti ise kolay sökülüyor

yedekleme olayına gelince ekran degiştireceksen sifirlama felan olmaz merak etme ama illa yedeklemek istiyorsan Wondershare MobileGo isimli programi kullanabilirsin uzun süre kullandim cok basarili sekilde yedekleme yapabiliyor resimler rehber mesajlarin data bilgilerin uygulamalarin tamamini yedekleyen bir uygulamadir izin olayini ilk baglantida soruyor telefona izin ver secenegini seçmen gerekiyor tam ortada merkez alıp sag alt çapraz iki parmak yerinde evet cikiyor onu tıklaman lazım gerisini pc ye kurdugun programla halledersin

hocam ekran kırık görüntü yok dokunmatikte işlemiyor maalesef o yüzden izin verme adımını geçemiyoruz bir türlü. aynı telefondan sağlam bir tane daha var onunla aynı yere denk getirip denedik olmadı yani.

ekranı çıkarma konusuna gelince yapışkanı ısıtmak gerekiyor gördüğüm kadarıyla hava tabancası mevcut onu dert etmiyorum zaten ekranı tutan yapışkan ve arka kapaktaki soket, normalde 7001 di sanırım yapıştırıcısı onu ve ekran siparişi verecektim ama mayısta Ankara'ya gideceğim ekranı deneyip alırım dedim, elimdeki diğer telefonun soketini takacaktım yetişmedi.

özetle videolardan gördüğüm kadarıyla değişim işini gözüm kesiyor artık, yedekleme işinide çözebilseydim süper olacaktı ama sağlık olsun artık ne diyelim :)

B Çevrimdışı

bayleon

Yeni Üye
14 Nis 2019
24
42
aslında j7 lerde maus ekran olmasada calısıyor ama usb coklayıcı ile hem pcye veri aktarip hem maus calısırmı onu denemedim hic s serileri olsa ekrana direk yansitir sonra mausla hallederdinde neyse yedeklemeyi gectik demisin

j7 lerde orjinal ekran fiyatlari söyle verdigim

19/04/2019 icin gecerli telefoncularin alıs fiyatidir

j7- 260
j7 rime- 150
j730 - 275
j701 - 290
j710 - 260
tanidigin telefoncu varsa ekrani taktirmadan bile elinde ekran varsa yedek alir

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
aslında j7 lerde maus ekran olmasada calısıyor ama usb coklayıcı ile hem pcye veri aktarip hem maus calısırmı onu denemedim hic s serileri olsa ekrana direk yansitir sonra mausla hallederdinde neyse yedeklemeyi gectik demisin

j7 lerde orjinal ekran fiyatlari söyle verdigim

19/04/2019 icin gecerli telefoncularin alıs fiyatidir

j7- 260
j7 rime- 150
j730 - 275
j701 - 290
j710 - 260
tanidigin telefoncu varsa ekrani taktirmadan bile elinde ekran varsa yedek alir

yan sanayi takarım büyük ihtimalle j7-smj700f tam modeli 100-120 lira civarı görünüyor fiyatlar .

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Acele etme teknikservis arkadas
askerde (bedelli) gitti.
aysonuna gelince fiyat alir yaptiririz.
Kardeşim arkadaş benim telefon a da bi el atabilir mi? HTC 10 dokunmatik sorunu...
Zaten askerde telefon serbestti, bedelli gittiyse notebook felan sokmuştur o şimdi nizamiyeden içeri :sirit
Şimdiden fiyat alabilir miyiz. Bedelliymiş zaten orda bile yapabilir tamirini :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt