TEKZEN şoparı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,869
Arkadaşlar, tekzen adında soparın biri çıktı bizi tehdit edip duruyor.

ne diyorsunuz bu işe.

TEKZEN.png

tekzen-2.png

tekzen-3.png

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,869
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
güvenlik duvarını esnek tutuyorum. giriş, çıkışlarda zorlanmayasınız diye.
Bu soparda kendini heckır sanıyor heralde. şuan katı kural devrede :ok

acil durumlarda WP bana ulaşabilirsiniz.

Bekledim biraz daha uzasaydı yazacaktım wp den gerek kalmadı düzeldi Başkan :kiskis

Tekzen sen kimsin bebe Akıllı ol burda Sota Sota Başkan var Bak aklını alır.. kızdırma tersi pistir ..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
öyle yağma yok özürünü dileyecek, mesajlarının silinmesi için ricacı olacak (olması gereken)
ozaman talebini işleme alırız.
Özürde dilese ne hesabını nede mesajlarını silerim böylesinin savcılıktan yazı getirsin anca öyle.

üste birde foruma sürekli atak saldırı yaptığı için şikayetçi olurum birazda onun canı sıkılsın...

yazarsın yöneticiye güzellikle rica edersin gereği yapılır...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,869
Özürde dilese ne hesabını nede mesajlarını silerim böylesinin savcılıktan yazı getirsin anca öyle.

üste birde foruma sürekli atak saldırı yaptığı için şikayetçi olurum birazda onun canı sıkılsın...

yazarsın yöneticiye güzellikle rica edersin gereği yapılır...
Şahıs yanılmıyorsam TR yaşamıyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şahıs yanılmıyorsam TR yaşamıyor.
Gelip gidiyordur evi barkı vardır adam olamamış nerde yaşarsa yaşasın. tekzen diye bir marka var
uydurma bir nick. ile hesap açmış hep IP tv vs forumda yasak olan paylaşımlar yapmış.

Yaptığı paylaşımlar yasaklanmış konu kapanmış gitmiş kayda değer bir mesajı da yok silinse ne olur silinmese.

Bunun canı sıkılıyor sataşacak yer arıyor kendince böyle eyleniyor işte Başkan.

Amacı hesabının mesajlarının silinmesi değil onları bahane edip kendine eğlence çıkarmaya çalışıyor.

Böyle hasta insanlar var işte foruma farklı bİr nick ile üye olmuştur hala forumdan nemalanıyordur..

İnternet ortamında İnsanları sinir etmeyi seven tipler fazla artmaya başladı son yıllarda.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Şifresi 123456 olan tek kullanımlık maillere erişip kendini hacker zanneden yandan çarklılar vardı bir zamanlar. Hey gidi yaaa sene 2003 falan dı sanırım.

Bu şahıs kimdir bilmem ancak buradan suratına suratına yazayım, delikanlı ise adı ile sanı ile yazar ve meydan adam görür. Meydan görmüyorsa zaten muhatabımız değildir zira biz adam olmayanlarla muhatap olmuyoruz.

İllegaliteye yeltenmiş, forum yasaklamış bu da gurur mu yapmış yani mevzu bu mu? Neyi tartışıyoruz ki?

Biz Ahmet ile çok gizli kimlikleri deşifre ettik hiçbirisinin adı sanı dahi anılmıyor şimdi.

Çakma uyarılardan birisi bana gelmiş ve yazdıklarıma dikkat edecekmişim.

Bunlar zaten dikkat etmiş halim. Eğer beni zıvanadan çıkarırsan arkasına saklandığın sahte kimliğin seni kurtarmaz, burada bir gram dahi küfür içermeyen öyle yazılar yazarım ki okurken sen utanırsın.

Kimse ne bizi tehdit edebilir ne de bizi susturabilir, ADAM olana hodri meydan..

Çakma lamerler sizi.

Geri
Üst Alt