Teknoseyirden Sevgili Orçun Kardeşimizin İnternet Satıcı Mağduriyeti (Video)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sevgili Orçun kardeşimizin birnumara,com adlı internet platformu üzerinden satın aldığı Iphone11 telefon ve devamında yaşadığı mağduriyeti içeren videodur.

Video içerisinde icra iflas kanunu vs konularına gelince benim de geçmiş icra davlarım geldi aklıma ben de bi küçük anılara gittim geldim ne yalan söyleyeyim :)

Dostlar internet satışlarında firma güvenliğine lütfen dikkat ediniz.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Zamana oynayıp başkalarının parası üzerinden faiz mi kazanıyor firma desem onu niye yapsınlar
Marka değeri kötülenir yapmazlar diye düşünmek istiyorum ama burası Türkiye herşey olur.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Zamana oynayıp başkalarının parası üzerinden faiz mi kazanıyor firma desem onu niye yapsınlar
Marka değeri kötülenir yapmazlar diye düşünmek istiyorum ama burası Türkiye herşey olur.
Risk olduğunu bile bile, kazançtan vazgeçmeme dürtüsü bence.

Birçok firma tedarik edemeyeceğini bildiği halde sürpriz ata oynayıp internet ortamında satışı yapmaya devam ediyor ve cari döngülerini sürekli bu şekilde çeviriyorlar. Evet bazılarında kazanç olmuyor ama ülkedeki kur politikası nedeniyle zarar da etmedikleri için kimin canı yanar kimin yanmaz vs umursamıyorlar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Düşünülebilir bu tez.Çünkü 1 kişiden alınmıyor ki para ,kim bilir kaç kişi alım yaptı böyle,tabii "aynen olur" demiyorum ama işte :)

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Art niyetli olanlar hem satıcı hem alıcı tarafında iki tarafında yaptırımla karşılacağı bir mevzuat oluşturulması lazım.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Bu birnumara adlı satıcı site ikidir çıkmaya başladı karşımıza. Vakti zamanında buna benzer bi firma daha çıktıydı. Önce uygun fiyatlı verdi sonra patladıydı Hangisiydi yaw ?

Geri
Üst Alt