Techwood 'Youtube' donma sorunu

L Çevrimdışı

lordhaseky 

Aktif Üye
3 Eyl 2020
52
30
İyi günler dilerim. 1 ay önce Techwood 43U902 model TV aldım. Bazı farklı sorunları olsa da Youtube uygulamasındaki donma sorunu artık canıma tak etti. Sorunun nasıl gerçekleştiğini anlatayım.
-Youtube uygulamasına sıkıntısız bir şekilde giriyorum. Öylesine bir video açıyorum. Videoyu açtıktan bazen 20 bazen 30 bazen 40 dakika sonra Youtube uygulaması donuyor. Kaynak listesi tuşuna ya da EXIT tuşuna basarak çıkıyorum ve Youtube uygulamasına geri girerek videoyu devam ettiriyorum. Sürekli bununla uğraşmak can sıkıcı. Acaba WIFI'den mi kaynaklı diye düşündüm ethernet kablosu ile bağladım fakat sorun aynen devam ediyor birşey farketmedi. İnternet hızım 50mbit (gerçi Smart TV üzerinden hız testi yaptığımda kablolu 20-30 arası çıkıyor) Youtube videoları için yetersiz de değil.
Bu problemi yaşayan var mı?

321.png

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Bahsedilen youtube sorunu bende de var malesef. Hi-Level 49UHL650 4K A101 satışı TV.

Ayarlar silinmeden yapılacak bir şey var mıdır. TV'yi aldığım günden beri hiçbir güncelleme ya da manuel herhangi bir işlem yapmadım.
(Gerçi, kendi ilk aldığımda güncelleme yapmış olabilir tam hatırlamıyorum).

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Sayin teraspy teraspy nin acikladigi sekilde yaparsaniz ayarlarinizi otel modunda ayarlarinizi yedekler ilk kurulumdan sonra yükleyebilirsiniz.Sifreleriniz kayit olmaz tekrar girmeniz gerekir.
E Emre78 ;
Bendeki orjinal ayarlar bunlardır (47PF9090),sende buna göre kontrol edebilirsin,ama sana uymayabilir,bilemem "yap" demiyorum,"kontrol edebilirsin" diyorum,gerisi sana kalmış,ister aynısını yaparsın ister değiştirirsin.
  1. Usb ni tvye tak
  2. Kumandadan menü+7935 tuşla
  3. Gelen pencereyi aşağıya doğru çek
  4. USB'den Kopyala üzerine gelip OK bas
  5. Gelen pencereden CLONE00001 üzerine gelip OK bas

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
L lordhaseky guncelleme denermisin

L Çevrimdışı

lordhaseky 

Aktif Üye
3 Eyl 2020
52
30
Paylastiginiz resimdeki menüden diagnostic basligi altinda factory reset secenegi ile fabrika ayarlarina dönüp yeniden kurulum yapabilirsiniz,**tüm ayarlariniz silinir ayarlariniz otel modunda yedeklemeniz ve tekrar yüklemeniz mümkün .
Bahsedilen youtube sorunu bende de var malesef. Hi-Level 49UHL650 4K A101 satışı TV.

Ayarlar silinmeden yapılacak bir şey var mıdır. TV'yi aldığım günden beri hiçbir güncelleme ya da manuel herhangi bir işlem yapmadım.
(Gerçi, kendi ilk aldığımda güncelleme yapmış olabilir tam hatırlamıyorum).
L lordhaseky guncelleme denermisin

Cevaplar için öncelikle teşekkürler, biraz geç dönüş yapıyorum 2-3 gün deniyeyim dedim. Yazılım güncellemeye cesaretim yetmedi TV'yi fabrika ayarlarına döndürdüm. Problemim çözüldü nazar değmesin. :mutlu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Cevaplar için öncelikle teşekkürler, biraz geç dönüş yapıyorum 2-3 gün deniyeyim dedim. Yazılım güncellemeye cesaretim yetmedi TV'yi fabrika ayarlarına döndürdüm. Problemim çözüldü nazar değmesin. :mutlu
Aslında mevcut soruna geçici çözüm üretmiş siniz. Normalde ayarlar gizlilik ayarlarından çerezleri silince de aynı çözüm oluşurdu ☺️

D Çevrimdışı

denizket

Yasaklı Üye
26 Eyl 2022
14
34
Hangi televizyonu alırsam alayım bir youtube sorunu bende de oluyor. Marka versem yardımcı olabilecek olan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
I Çevrimdışı

inanveli

Yasaklı Üye
8 Kas 2022
15
34
Hangi televizyonu alırsam alayım bir youtube sorunu bende de oluyor. Marka versem yardımcı olabilecek olan var mı?
Mesaj atın hocam elimden geldiğince yardımcı olayım. Bende de sorunlar ola ola öğrendim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt