Techwood 43U902 Youtube çalışmıyor. / Bluetooth hoparlör bağlanır mı?

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Herkese merhabalar. Televizyonun ana konusunda sorumu sormuştum ama yanıt alamadım buradan da sormak istedim. 2-3 haftadır cihazı kullanmamıştım şimdi YouTube açmak istedim, evet YouTube açılıyor ama ne video açıyor ne de hareket ediyor imleç. Nasıl düzeltebilirim bunu? Ayrıca cihaza bluetooth hoparlör bağlama şansım var mı? Teşekkür ederim şimdiden.

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Menü 4725 ile servis menü resmi ekler misiniz.

Buyurun hocam
IMG_7141d9d858aebb920b553b9bfeca84dc8ed6.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Denemek isterseniz güncel yazılım link
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

R Çevrimdışı

ridvan1973 

Aktif Üye
22 Kas 2019
54
51
Picasso güncel yazılımda Dolby vision sorun çıkartıyor, Vestel qui menü güncel yazılımı yüklemeyi tavsiye ederim.

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Denemek isterseniz güncel yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yardımınız için çok teşekkür ederim hocam. Foruma yazdıktan sonra gece YouTube meselesini tekrar deneyeyim dedim biraz takılır gibi oldu sistem ama sonrasında düzeldi. Şu an sorunsuz bir şekilde çalışıyor neden iki gün sorun çıkarttı anlamadım. Foruma da biraz önce giriş yapabildim. :)

Elimde Bluetooth hoparlör var onu da bilgisayara bağlama olayını öğrenebilirsem çok iyi olacak. :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Picasso güncel yazılımda Dolby vision sorun çıkartıyor, Vestel qui menü güncel yazılımı yüklemeyi tavsiye ederim.
Yanıtınız için teşekkür ederim hocam.

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37

Bluetooth hoparlör bağlama konusunda yardımcı olabilir misiniz acaba? Ayrıca ne yaptıysam bir türlü dizüstü bilgisayarımı tv'ye kablosuz olarak bağlayamadım. Kablosuz bir biçimde görüntü aktarma şansım var mı bu tv'ye?​

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Bluetooth hoparlör bağlama konusunda yardımcı olabilir misiniz acaba? Ayrıca ne yaptıysam bir türlü dizüstü bilgisayarımı tv'ye kablosuz olarak bağlayamadım. Kablosuz bir biçimde görüntü aktarma şansım var mı bu tv'ye?​

PC win10 mu ? Miracast desteği var mı ?

Bluetooth için ayarlar ses ayarlarından bağlı cihazlara bakın

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Bağlantılar
Analog / Kablolu Anten Girişi 1 Adet -
Bluetooth YokYok -
Bluetooth Versiyonu YokYok -
Common Interface VarVar -
Dahili Wi-Fi VarVar

sizin tv nizde bt yok görünüyor,nasil baglamayi düsünüyorsunuz?pc nizi kablosuz baglamaniz eger pc nizin ekran kartinin widi destegi varsa olur.

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Maalesef bilgisayarımın miracast desteği yok. O yüzden kaldık böylece. :) Eskiden televizyonun kendi tarayıcısından rahatlıkla maç izlerdim. Son zamanlarda devamlı takılmaya başladı yayınlar. Bilgisayar sorunsuz açıyor ama televizyon açmıyor. Eskiden rahatça, güzel bir görüntü kalitesiyle izlerdim şimdi o keyfimiz de gitti maalesef. Smart özelliği eskisi gibi stabil çalışmıyor sanki anlamadım.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Maalesef bilgisayarımın miracast desteği yok. O yüzden kaldık böylece. :) Eskiden televizyonun kendi tarayıcısından rahatlıkla maç izlerdim. Son zamanlarda devamlı takılmaya başladı yayınlar. Bilgisayar sorunsuz açıyor ama televizyon açmıyor. Eskiden rahatça, güzel bir görüntü kalitesiyle izlerdim şimdi o keyfimiz de gitti maalesef. Smart özelliği eskisi gibi stabil çalışmıyor sanki anlamadım.
Televizyondaki internet browserin belleğini temizlemeyi deneseniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt