TCL Ekrandaki Kırışıklık

V Çevrimdışı

Valentinus

Yeni Üye
19 Ocak 2023
4
26
Merhaba geçtiğimiz aylarda bi TCL 65C635 aldım. Karşıdan bakarken bi sorun yok ancak yanlara geçince televizyonun ortasında bi kırışıklık belli oluyor. Sizce ne yapmam lazım servis değişim sağlar mı? Yada normal midir bu durum?
Ayrıca siyahlarda da bi bulutlu gibi sanki ama bilemedim.
Teşekkürler

89BCA5E5-0F7C-43CF-AFB2-D688AF8DF16F.jpg
5957C298-04DA-4F72-AE61-CE47D6D1BEAE.jpg
5BD56706-1967-4321-8F91-F537845BF505.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Günaydın. O bulutlanma kabul edilir düzeyde (Kişisel fikrim) yine de siz rahatsız oluyorsanız değişim talep edebilirsiniz ancak bunu firma kabul etmez, heyete gidersiniz, bilirkişi ataması yapılabilir duruma göre fakat heyet ve bilirkişinin de %100 sizden yana tavır alacakları konusu ciddi tartışılır bu durumda.

Ancak polarizer katmanlaşması bir sıkıntı ve her şekilde ürün 180 günlük sınır içerisinde ise değişim talep etme hakkınız mevcut. O bir sorun gerçekten.

V Çevrimdışı

Valentinus

Yeni Üye
19 Ocak 2023
4
26
Günaydın. O bulutlanma kabul edilir düzeyde (Kişisel fikrim) yine de siz rahatsız oluyorsanız değişim talep edebilirsiniz ancak bunu firma kabul etmez, heyete gidersiniz, bilirkişi ataması yapılabilir duruma göre fakat heyet ve bilirkişinin de %100 sizden yana tavır alacakları konusu ciddi tartışılır bu durumda.

Ancak polarizer katmanlaşması bir sıkıntı ve her şekilde ürün 180 günlük sınır içerisinde ise değişim talep etme hakkınız mevcut. O bir sorun gerçekten.
Merhabalar, yanıtınız için çok teşekkür ederim. Servisle konuştum gelip bakıcaklar. Açıkçası bulutlanma benim için sorun değil önceden fark ettim ancak memnundum televizyondan. Bu dalgalanmayı görünce onu da sorayım dedim.

Çok sağolun

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar, yanıtınız için çok teşekkür ederim. Servisle konuştum gelip bakıcaklar. Açıkçası bulutlanma benim için sorun değil önceden fark ettim ancak memnundum televizyondan. Bu dalgalanmayı görünce onu da sorayım dedim.

Çok sağolun
Nadir de olsa görüyoruz o katlanma izlerini. Difüzör katmanların (Malum sayıları çok) fazla ince olmaları, yüzey alanının geniş olması gibi etkenler ile lojistik esnasında girilen çok sert kasisler, kutu taşıması esnasında bilinçsiz şekilde kutuları yere sert bırakmalar vs hepsini etkiliyor ne yazık ki.

V Çevrimdışı

Valentinus

Yeni Üye
19 Ocak 2023
4
26
Merhabalar tekrar,

Servisle görüşme gerçekleştirdim. Ürünün değişimi konusunda bi belge iletildi bana ve bunu Teknosa'ya götürmem gerektiği söylendi.

Sorun şu ki ben ürünü 18000tl ye aldım ancak şuanda o fiyata bi televizyon almak mümkün değil. Teknosa veya herhangi bi elektronik satış sitesinde de bu boyutta ürün satışı bulamadım. Ürünün değişimi yapılmazsa ne yapmam lazım? Dediğim gibi iade etmek istemiyorum çünkü yenisini alamam. Acaba fark verilmesiyle farklı bir ürün alabilir miyim?

Teşekkürler şimdiden.

L Çevrimdışı

lovecraft

Aktif Üye
5 May 2021
75
Abi hanım bi tarftan, sen bi taraftan tutun ekranı, kendinize doğru çekin düzelir 😄

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhabalar tekrar,

Servisle görüşme gerçekleştirdim. Ürünün değişimi konusunda bi belge iletildi bana ve bunu Teknosa'ya götürmem gerektiği söylendi.

Sorun şu ki ben ürünü 18000tl ye aldım ancak şuanda o fiyata bi televizyon almak mümkün değil. Teknosa veya herhangi bi elektronik satış sitesinde de bu boyutta ürün satışı bulamadım. Ürünün değişimi yapılmazsa ne yapmam lazım? Dediğim gibi iade etmek istemiyorum çünkü yenisini alamam. Acaba fark verilmesiyle farklı bir ürün alabilir miyim?

Teşekkürler şimdiden.
Servis ile iletişime geçerseniz Tv serviste işlem görmeli, polarizer katman düzeltilir yada yenisi değiştirilir ama Tv işlem görmesin değişim olsun derseniz değişim yada ücret iadesi yaplır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri