TCL 55C728 Ürün İnceleme Videosu Quantum 120hz UHD CSOT Panel

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Konu açıldıktan sonra fiyat düştü

Sevgili @A@aeronics in uyardığı ve benim de ısrarla ürün görmek istememin haklı sebeplerinden birisi olan bu bilgi karmaşası neticesi insan ne yorum yapacağını şaşırıyor.

Kendi yapı ile kavrulan, inceleyeceği ürünleri maddi imkanlar elverdiği ölçüde kendisi satın alıp inceleyen bizlerin her ürüne ulaşabilecek gücü olmaması ve firmaların da sanıyorum ki huyumuzu bildiklerinden dolayı bize ürün göndermeye yanaşmaması nedeniyle bu karmaşalar meydana geliyor üzülüyorum aslında.

Hiç bir zaman ticari çıkar uğruna tüketicisini yanıltan veya kafa karıştıran firma ve markaların değirmenine su taşımadım, taşımayacağım da.

Bazı konuları somut veriler ile kendim tespit edene kadar yorum yapmak doğru olmuyor bir kere daha görmüş anlamış olduk.

Bu işi çözebilmek adına aslında bir girişimde bulundum ve bir süreliğine KATIL özelliğini aktif hale getirip dedim ki ''Beyler destek olursanız, burada biriken para ile incelenmesini istediğiniz ürünü satın alıp iliğine kadar inceler, sonra siz nasıl istiyorsanız ya çekilişle katılımcılardan birisine yüksek indirimli satar ya hediye ederiz'' Bana kalsa indirimli satıp bir sonraki incelenmesi istenen ürünü satın alabilirdik biriken para ile lakin yaklaşık 2 ayda 20 kişiden destek gelince hesabı kapatıp ücretlerin iade edilmesini sağladım.

Hatta birçok arkadaşımız ''Adem Helvacı paralar geri döndü neden?'' diye yazdılar ama olmadı dostlar, hayallerdeki başka idi, gerçekler başka oldu :)

Yani tek başımıza bu kadar, işin özü bu..

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dahili mikrofon bunların üzerinde kamera olan TV'lerde var Adem abi çok tehlikeli uzaktan dinleme izleme
Sakıncalı sonuçları olabilir ileride biri bizi dinliyor gözetliyor gibi sonuçları olabilir teknolojik özelliklerin
Bizim evde TV 8 saat kapalı kalır 16 saat açıktır biz uyursak tv kapanır :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dahili mikrofon bunların üzerinde kamera olan TV'lerde var Adem abi çok tehlikeli uzaktan dinleme izleme
Sakıncalı sonuçları olabilir ileride biri bizi dinliyor gözetliyor gibi sonuçları olabilir teknolojik özelliklerin
Bizim evde TV 8 saat kapalı kalır 16 saat açıktır biz uyursak tv kapanır :kiskis
Abi şu an izlemediğim halde karşımda iki tv açık :kiskis

İzlenme konusunda haklısın :kas

burak33 Çevrimdışı

burak33 

Yeni Üye
11 Kas 2021
19
36
A Adem Helvacı Bey inceleme videonuz için çok teşekkür ederim. Sizin kanalınızı keşfettikten sonra hangi televizyonu alacağım konusu daha da karışmıştı. Fakat çok şey öğrendim videolarınızdan. Bu videoyu izledikten sonra, biraz da paraya kıyıp TCL 55C728 modelini Amazon üzerinden 7751 TL'ye satın aldım. Açıkçası Amazon üzerinden satın aldığım için kafam biraz daha rahat, sıkıntı çıktığında para iadesi ve değişim yapacaklardır. Şimdi TCL'in yetkili servislerini şu üzerinden kontrol ettiğimde saçma sapan cep telefoncu olan bayi bile teknik serviste İstanbul'da. Bu biraz can sıkıcı tabi ki. Acaba TV geldikten sonra daha profesyonel servis elemanları gelsin kuruluma diye talepte bulunsam, heralde dikkate alacaklardır.

Bunlara ek olarak, acaba TV kurulduktan sonra imzayı atmadan önce TCL Diagnostik ekranına nasıl girebilirim ve hangi testleri yapmamı önerirsiniz? Bir de bu cihazda TKGS kanal güncelleme mevcut mudur? Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cierhadin

Yeni Üye
7 Tem 2018
37
çok aklımı çeliyo bu tv ama servis olayı tam bir muamma. samsung muadili 11k civarı.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı Bey inceleme videonuz için çok teşekkür ederim. Sizin kanalınızı keşfettikten sonra hangi televizyonu alacağım konusu daha da karışmıştı. Fakat çok şey öğrendim videolarınızdan. Bu videoyu izledikten sonra, biraz da paraya kıyıp TCL 55C728 modelini Amazon üzerinden 7751 TL'ye satın aldım. Açıkçası Amazon üzerinden satın aldığım için kafam biraz daha rahat, sıkıntı çıktığında para iadesi ve değişim yapacaklardır. Şimdi TCL'in yetkili servislerini şu üzerinden kontrol ettiğimde saçma sapan cep telefoncu olan bayi bile teknik serviste İstanbul'da. Bu biraz can sıkıcı tabi ki. Acaba TV geldikten sonra daha profesyonel servis elemanları gelsin kuruluma diye talepte bulunsam, heralde dikkate alacaklardır.

Bunlara ek olarak, acaba TV kurulduktan sonra imzayı atmadan önce TCL Diagnostik ekranına nasıl girebilirim ve hangi testleri yapmamı önerirsiniz? Bir de bu cihazda TKGS kanal güncelleme mevcut mudur? Teşekkür ederim.
Merhaba; Forumumuzun ilk TCL 55C728 Ana başlığı da umarım sizin sayenizde oluşur bu vesile ile zira ürün geldiğinde gözlemlerinizi ve mümkünse görselleri yeni bir konu açıp paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

TKGS mevcut. Ürünün Diagnostic girişine yetki vermiyorlar o nedenle android bir telefonunuz var ise aşağıdaki videoda kullanımını anlatıp, açıklamalarda indirme linki bulunan ve bizzat kendim yazdırdığım ücretsiz uygulama ile panel testi yapabilirsiniz :ok

M Çevrimdışı

MoRTaLSouL

Yeni Üye
26 Eki 2021
40
27
Bir gecede 550 TL zarar yazıldı hanemize. 7751 TL'den aldim su anda cihaz 7199 TL. Bu nasil istir yahu...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri