TCL 55C728 Ekran köşe sorunu

M Çevrimdışı

McManaman

Yeni Üye
15 Kas 2022
18
30
Merhaba, 55c728 kullaniyorum.
Ekranin sag alt kose dönüm noktası bugun dikkatimi cekti. Diger koseler 90 dereceyle yukari cikarken sag alt kose ovalleşmis. Eski fotograflara vs baktigimda boyle degil. Sebebi ne olabilir ?
Ekte fotograf ekledim.
Teknik servislik bir durum var mi ? Nasil bir yol izlemem lazim. Buyeyebilecek bir sey mi ?
Yardimlariniz icin tesekkur ederim.

IMG_1545.jpg

IMG_155126f0a60fe969bc0b.jpg

Konuyu yanlis yere acmisim sanirim. Bunun icin ozur dilerim.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,560
64
Bence bir an önce foto ile servise başvurmalısın "bir süredir bu şekilde oldu" diye.Büyür mü bilmiyorum ama bir kere gördün, hep gözün oraya takılacaktır,sıkıntılı ürün bence.
By_Trol By_Trol ne dersin

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,866
M McManaman panel hatasına benziyor fakat resim menüsü ayarlarında full ve 16:9 Seçenekleri varsa değiştirerek deneyin düzelmiyorsa yazılım bulup denemek lazım yazılım sonrasında da düzelmez ise paneldir.

M Çevrimdışı

McManaman

Yeni Üye
15 Kas 2022
18
30
Mesajiniz icin tesekkur ederim.
Yarin teknik servis gelecek hocam. İlk tv kurulumunda ayakli kurulmustu sonrasinda ben duvara astim. Servis gelmeden ayakli duruma mi getirmem gerekir ?
M McManaman panel hatasına benziyor fakat resim menüsü ayarlarında full ve 16:9 Seçenekleri varsa değiştirerek deneyin düzelmiyorsa yazılım bulup denemek lazım yazılım sonrasında da düzelmez ise paneldir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,560
64
Mesajiniz icin tesekkur ederim.
Yarin teknik servis gelecek hocam. İlk tv kurulumunda ayakli kurulmustu sonrasinda ben duvara astim. Servis gelmeden ayakli duruma mi getirmem gerekir ?
Umarım duvara asarken o köşeye parmak ile bastırmamışsındır :alala Astım falan da deme bari.

Geri
Üst Alt