Tavsiyelerinizi bekliyorum...

T Çevrimdışı

TektusKOR

Yeni Üye
19 Tem 2019
3
39
Hayırlı günler... Babam için TV almak istiyorum. Fiyat performans ürünü olarak öne çıkan awox marka da karar kılmıştım ki burada konuşulan yazılımsal sıkıntıları okuyunca babam için standart kullanımda sorunsuz uygun fiyatlı başka bir marka tavsiyelerinizi almak istedim. 80 ekrana kadar 1000 TL civarı yardımlarınızı bekliyorum...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
burda bahsi geçen ürünler smart ve androiddir, sizin baktığınız üründe pek sıkıntı olmayacaktır. ama markadan soğudu iseniz vestel güvencesinde olan :
2 yıl garanti, kurulum tüketiciye ait:

3 yıl garanti kurulum tüketiciye ait:

ürünleri de düşünülebilir. hem servis ağı hem de marka olarak daha mantıklı olabilir

I Çevrimdışı

isakki

Yeni Üye
22 Tem 2019
2
36
Merhaba;

Kısıtlı bütçe (1000-2000 TL) ile 27-42" boyut aralığında,(tercih sebebi) Smart,uydu alıcılı,FHD bir tv almak istiyorum.Sizinde öneriniz varsa yada bu tv lerden önereceğiniz varsa kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.

Biraz araştırma ile bulduğu bir kaç tv şöyle;

Vestel 40FD7300 40" 102 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
Navitech LDS-4045FHD 40” Android Smart, Full HD LED Ekran
Sunny SN40DAL0938 40" 102cm Full HD Uydu Smart Wifi Led Tv
Seg 43SBF700 43" 109 Ekran Full HD Uydu Alıcılı Smart Led Tv

T Çevrimdışı

TektusKOR

Yeni Üye
19 Tem 2019
3
39
selam,
burda bahsi geçen ürünler smart ve androiddir, sizin baktığınız üründe pek sıkıntı olmayacaktır. ama markadan soğudu iseniz vestel güvencesinde olan :
2 yıl garanti, kurulum tüketiciye ait:

3 yıl garanti kurulum tüketiciye ait:

ürünleri de düşünülebilir. hem servis ağı hem de marka olarak daha mantıklı olabilir
Tavsiyeler için teşekkür ederim. Peki dediğiniz gibi awox standart olan modeller arasından tavsiyeniz olabilir mi? Hepsiburada da fiyata göre sıralıyorum birbirine fiyat olarak çok yakın model numaraları farklı cihazlar çıkıyor. Dahili uydu alıcılı ve HD olsa yeterli olur.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tavsiyeler için teşekkür ederim. Peki dediğiniz gibi awox standart olan modeller arasından tavsiyeniz olabilir mi? Hepsiburada da fiyata göre sıralıyorum birbirine fiyat olarak çok yakın model numaraları farklı cihazlar çıkıyor. Dahili uydu alıcılı ve HD olsa yeterli olur.

Hocam kısacası aşağıda görünen cihazlar 1000 tl altında... Sadece bir tanesi 61 ekran. En makul fiyatlı olanı da o. Ama onda da USB yok görünüyor :(
Bu cihazlardan (81 ekranlardan) tavsiyeniz hangisi olur acaba?

Kusuruma bakmayın soru tekrarlamış gibi oldu... Bir önceki tavsiye listenize bir de awox ekleyip yan yana karşılaştırma yapmak istiyorum da...

Awox AWX6124ST 24" 61 Ekran Uydu Alıcılı LED TV

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt