Tavsiyeforumu Üyeleri için Avantajlı LED BAR Satışı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Herkese Merhabalar;

Tavsiyeforumu ailesi olarak forumumuzu üye olarak veya açıktan takip eden herkes için mümkün olan bütün teknik detayları sunmakla birlikte, sizlere avantajlı alışverişleri sunabilecek tedarikçiler ile de irtibat kurup elimizden geldiğince size avantaj sunacak görüşmeler yapmaya çalışıyoruz.

Bu anlamda LED BAR konusunda sizlere avantaj sunacak firmaları da forumumuzda seve seve destekliyor ve sizlere önermeden önce ürünlerden mutlaka sipariş geçerek önce kendimiz testlere tabi tutuyoruz.

Bu başlık altında size avantaj sunacak olan CESUR firmaları paylaşmaya devam edeceğiz.

TÜRK LED BAR ile görüşme halindeyiz, çok kısa sürede (10.10.2019) muhtemelen yeni haftada güzel bir fiyatlandırma ve güzel bir uygulama ile bu başlık altında size bir liste paylaşıp duyuruda bulunacağım :ok

Güncelleme oldukça bu başlık firma isimlerine göre revize edilecektir :ok

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selam A Adem Helvacı abi paylaştığınız link sizinle bağlantılı olan doğrumudur.

Selamlar, Evet kardeşim. Lakin bu işi yapan esnaf kitlesi durumdan rahatsız olup şikayet mekanizmasını devreye sokmuşlar.
Malum 100 e aldıklarını 500 e satmadan içleri rahat etmeyen bir kesim var ülkemizde, Bu nedenle firma da ister istemez arada kalıyor ticaretin gereği ve tüketiciye yardımcı olma konusunda.
Biz de Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji olarak kimse zor durumda kalmasın diye web sitemizdeki tüm ürünlerin linklerini kaldırdık.

Yasal anlamda bir yasak olmaması nedeniyle elimizden geldiğince her mecrada led barların gerçek satış fiyatlarını çekinmeden yazıyoruz tüketicilerin bilgisi olması adına. Ancak alenen reklamını yapamıyoruz.

Bu nedenle bu konuda bir çekincesi olmayan Türk Led Bar ile görüşme sağladık. Yaklaşık bir aydır kendileri ile çalışıyoruz. Ürünleri test ettim, inceledim, dijital kumpas ile alüminyum soğutucu kesitini, voltaj dayanıklılık aralığını, ısı mukavemetini vs kontrol ettim. Şimdilik bir sorunla karşılaşmadım lakin yine de sizlere henüz bunu deklare etmedim. Biraz daha yüksek bilgi elimize geçince forumda bununla ilgili de konu açacağım elbette. :ok

A Çevrimdışı

aözkaya

Yeni Üye
28 Kas 2017
62
Selamlar, Evet kardeşim. Lakin bu işi yapan esnaf kitlesi durumdan rahatsız olup şikayet mekanizmasını devreye sokmuşlar.
Malum 100 e aldıklarını 500 e satmadan içleri rahat etmeyen bir kesim var ülkemizde, Bu nedenle firma da ister istemez arada kalıyor ticaretin gereği ve tüketiciye yardımcı olma konusunda.
Biz de Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji olarak kimse zor durumda kalmasın diye web sitemizdeki tüm ürünlerin linklerini kaldırdık.

Yasal anlamda bir yasak olmaması nedeniyle elimizden geldiğince her mecrada led barların gerçek satış fiyatlarını çekinmeden yazıyoruz tüketicilerin bilgisi olması adına. Ancak alenen reklamını yapamıyoruz.

Bu nedenle bu konuda bir çekincesi olmayan Türk Led Bar ile görüşme sağladık. Yaklaşık bir aydır kendileri ile çalışıyoruz. Ürünleri test ettim, inceledim, dijital kumpas ile alüminyum soğutucu kesitini, voltaj dayanıklılık aralığını, ısı mukavemetini vs kontrol ettim. Şimdilik bir sorunla karşılaşmadım lakin yine de sizlere henüz bunu deklare etmedim. Biraz daha yüksek bilgi elimize geçince forumda bununla ilgili de konu açacağım elbette. :ok
Tamamdır teşekkür ederim şiparişimi geçiyorum. gereçekten doğru abicim 500 tl talep ediyorlar. kolay gelsin.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bende geçen hafta bir adet Türkledbar'dan 39PF5025 led'i aldım. Hayırlısı bakalım 1 haftadır çalışmakta.
Paketlemede ufak bir sıkıntı gördüm notumu aldım, ancak kullandığım modellerde şimdiye kadar geri dönüş olmadı, uygulamada ben de sorun yaşamadım.
Böyle devam ederlerse kendileri kazanırlar. Kullandığım modelleri çoğaldıkça daha detaylı bilgi paylaşacağım :ok

P Çevrimdışı

power1478

Yeni Üye
1 Eki 2019
13
39
philips 49puk4900 icin led bar set ihtiyacim var elinizde varmi acaba ? tskler.
oem kodlari : 49PUK4900/12, EVTLBM490E0501, EVTLBM490E0601, RM-K0150902, LM-K0150902,

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt