Tavsiye ye ihtiyacım var

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Full hd artık tedavülden kalkar pozisyonda. 4k lık, arkadaşında dediği gibi a101 lere ara dönemlerde gelen vestel ve türevleri tv lere bakabilirsiniz. (55 inç bile denk gelebilir :sirit )

İçerik hadi var diyelim, peki ya TV kanalı?
İçerik olmadan kalkmaz o iş.
Daha bu işin internet altyapısı ve bilgisayar tarafı var.
Nereye kalkıyor öyle? :kiskis

I Çevrimdışı

ibrhm197

Yeni Üye
1 Nis 2020
10
27
ull hd artık tedavülden kalkar pozisyonda
Full hd artık tedavülden kalkar pozisyonda. 4k lık, arkadaşında dediği gibi a101 lere ara dönemlerde gelen vestel ve türevleri tv lere bakabilirsiniz. (55 inç bile denk gelebilir :sirit )
annemlere alıyorum bu tv yi küçük kardeşim içinde smart olsun istedim 109 dan sonrası da büyük gelicek salonumuz için bu şartlarda 4kya ihtiyac duyulmaz diye düşünüyorum o yüzden bütçeyi düşürmem gerekiyordu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
annemlere alıyorum bu tv yi küçük kardeşim içinde smart olsun istedim 109 dan sonrası da büyük gelicek salonumuz için bu şartlarda 4kya ihtiyac duyulmaz diye düşünüyorum o yüzden bütçeyi düşürmem gerekiyordu

A101'e Toshiba geliyor Vestel üretimi, onu düşünebilirsiniz;

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Üstadların sayesinde vestel in kulağına fısıldıyoruz. Servislerin yaptığı işlemleri yapar hale geldik. Gerçi kimimiz bu yolda zaiyatlar verdi ama olsun, rotamız doğru, desteğimiz tam, muhabbetimiz bol. Kaçırma bunları ! ?

I Çevrimdışı

ibrhm197

Yeni Üye
1 Nis 2020
10
27
abilerim son kez bir tv hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum .
sizin tavsiyeleriniz üzerine vestel garantili ürünlere baktım seg marka dikkatimi çekti
ürün bu bunun hakkında fikriniz nedir

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
abilerim son kez bir tv hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum .
sizin tavsiyeleriniz üzerine vestel garantili ürünlere baktım seg marka dikkatimi çekti
ürün bu bunun hakkında fikriniz nedir
Selam
Adem hocam cevap vermiş.
Normal piyasa malı dediğimiz basit üretim yerine bu tip Vestel güvencesinde ürün almak Taha makul

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt