Tavsiye Tüplü TV Full Hd Uydu alıcı , Usb belleğe kayıtlı dosyalarını ses ve oynatma ve diğer özellikler

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,066
A Çevrimdışı

alieren

Yasaklı Üye
24 Eki 2022
7
33
Bu ürünü nereden bulabilirim şu an? Fiyatlar ne kadar olur ortalama? 1 yıl da ne kadar fiyatlar çok değişmiş midir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bu ürünü nereden bulabilirim şu an? Fiyatlar ne kadar olur ortalama? 1 yıl da ne kadar fiyatlar çok değişmiş midir?
merhaba türkiyede yaşıyorsanız fiyatların en az 2 ye hatta 3 katlandığınıda bilmeniz lazım iğneden ipliğe herşeye gelen zamlar uydu sektörünüde vurdu. piyasada yaprak kımıldamıyor en dandik cihazlar bile el yakıyor.gerçekten uçacağız dediler ve sözlerini tuttular resmen uçtuk.

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
uydu alıcısının av çıkışına av to rca kabloyu bağlarsınız eğer tüplü tv nizde rca girişi varsa direk kabloyu tüplü tv ye bağlayabilirsiniz, tüplü tv de rca girişi yoksa bu sefer araya rca to scart adaptörünü de ekleyip rca kabloyu adaptöre, adaptörüde tüplü tv nin scart girişine takıp FHD 1080P yayınları ayna gibi izlersiniz ben daha önce bu şekilde 3-4 yıl tüplü tv kullandım.

Yalnız bütçe 150 yi aşar biraz.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
uydu alıcısının av çıkışına av to rca kabloyu bağlarsınız eğer tüplü tv nizde rca girişi varsa direk kabloyu tüplü tv ye bağlayabilirsiniz, tüplü tv de rca girişi yoksa bu sefer araya rca to scart adaptörünü de ekleyip rca kabloyu adaptöre, adaptörüde tüplü tv nin scart girişine takıp FHD 1080P yayınları ayna gibi izlersiniz ben daha önce bu şekilde 3-4 yıl tüplü tv kullandım.

150 tl nın adı kaldı 1 kalıp peynir alınmıyor artık o paralara.uydu alıcıları çok pahalılandı elinizdeki cihazların kıymetini bilin 500-600 bandına satılan next uydu alıcıları 900-1200 bandına çıkmış.200-300 bandına satılan next uydu alıcıları 500-600 bandına çıkmış.ben eskiden her çıkan yeni model cihazı sıfır alıyordum .şimdi sarı sitede ucuz cihaz bakıyorum düşerse diye.hayaldi gerçek oldu.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
not:sarı sitedede bile millet kafayı yemiş 15 -20 yıllık sd cihazlara 400-500 tl para isteyenler bile var.5-10 yıllık hd cihazlara sıfırdan fazla para isteyenlerde var.bunlar ya sopa yememiş yada kafaları ayrandan bulanmış.

I Çevrimdışı

inanveli

Yasaklı Üye
8 Kas 2022
15
34

Bu ürünü ben de arıyordum hocam çok teşekkür ederim sizlere.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt