Z Çevrimdışı

zeynepadıgüzel

Yeni Üye
8 Eyl 2023
1
25
Merhabalar, yaklaşık 10 temmuz gibi ınstagram'da gezerken karşıma çok sevdiğim bir hesap olan *******un bir içeriği çıktı karşıma ve yeni bir girişim duyurmuşlar. ******* adında idi. Bu kampta yazılım uzmanlığı eğitimi vereceklermiş çevrimiçi 4 ay boyunca eğitim olacakmış. En yakın tarihi ise 15 ağustos'ta başlayacak programdı,
Ben yazılım alanında çalışmak istediğim için kayıt oldum. Eğitim 15 Ağustos'ta başladı ve şu anda yaklaşık 1 ayını tamamladım. Bu süreçte gerçekten harika deneyimler kazandım ve çok değerli dersler aldım. Daha önce farklı bir kurumdan eğitim almıştım, ancak ********* kadar ilgili ve yardımcı bir yazılım eğitim kurumu görmemiştim.

Eğitim devam ediyor ve herkes çok planlı ve kurgulanmış bir sistem kurmuş gibi. Eğer yazılım eğitimi almak istiyorsanız, kesinlikle ******** öneririm. Çünkü *********, içerisindeki herkesin çok ilgili olduğu bir yer. Anlamadığım bir konu olduğunda soru sorabiliyorum, eğitimler çok iyi ilerliyor ve herkese tavsiye ediyorum. *********, eğer yazılımla ilgileniyorsanız, iyi bir tercih olabilir.

eğer sizde benim gibi yazılım müh. okuyan veya üni okuyan okumayan ancak yazılım alanında çalışmak isteyen biriyseniz gerçekten tüm cani gönlümle söylüyorum programı tavsiye ediyorum. ********* gerçekten işlerini iyi biliyorlar.

Önemli not: Mesaj içeriği moderatör tarafından düzenlenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Bence bu yanlış bir reklam stratejisi şahsen ben bu kadar amatörce reklam yapmaya çalışan bir firmaya güvenip de hizmet satın almam. Bari üyeliğin üstünden birkaç gün geçsin, başka konulara da mesaj yazın sonra gelip bu konuyu açın. Böyle üyeliğin ilk günü ve ilk mesaj olunca benim gülesim geliyor. :haha

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bence bu yanlış bir reklam stratejisi şahsen ben bu kadar amatörce reklam yapmaya çalışan bir firmaya güvenip de hizmet satın almam. Bari üyeliğin üstünden birkaç gün geçsin, başka konulara da mesaj yazın sonra gelip bu konuyu açın. Böyle üyeliğin ilk günü ve ilk mesaj olunca benim gülesim geliyor. :haha
Mesajı ve konuyu doğrudan kaldırmayı planlıyordum ama sizin keyifli mesajınızdan sonra vazgeçtim.

Bulunduğu sosyal ortama, o ortamı oluşturan değerli üyelerimize saygı duymamak, hadi yönetimden izin almamayı ve bilgi vermemeyi geçtim başlı başına hata abidesi. Mesajdaki tüm backlinkleri kaldıracağım. Ama üyeyi ve mesajı ibret olması için tutmamız daha doğru olacak gibi. Sizler ne dersiniz değerli forum üyeleri ve yönetici arkadaşlarım?

Geri
Üst Alt