Tavsiye Dizi : DARK

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Evet arkadaşlar La Case De Papel'den sonra size yeni başladığım ve 1. sezonunu bitirdiğim beyin yakan , adeta dumura uğratan :saskin , sizi resmen dizinin içine çeken gizem dolu bir Alman dizisi ile karşınızdayım DARK :ok

Elbette izleyenlerde vardır aramızda , ama izlemeyenler için şiddetle tavsiye ediyorum. İzlerken hadi canım , yok artık , vaaay arkadaş diyeceğiniz bir dizi :alala

Yalnız bu diziyi izlerken kesinlikle odaklanmalısınız , başka birşeyle meşgul olmamalısınız , pür dikkat izlemeniz gerekiyor :kas

AmrasElessar Çevrimdışı

AmrasElessar

Aktif Üye
24 May 2018
70
35
Netflix'te bunu yazmışlar hocam :ok

Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur.

Bende konusunu biraz anlatacaktım ama spoiler veririm diye girmedim konusuna :hihi

Aynı zamanda 4K UHD bir dizi ^^

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
ben izledim güzel dizi
ama (The Punisher) bu dizi daha güzel şimdi bunu izliyorum.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
2 bölüm izledim dün gece.. fena değildi, devamını bu akşam izleyeceğim :ok

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Evet arkadaşlar La Case De Papel'den sonra size yeni başladığım ve 1. sezonunu bitirdiğim beyin yakan , adeta dumura uğratan :saskin , sizi resmen dizinin içine çeken gizem dolu bir Alman dizisi ile karşınızdayım DARK :ok

Elbette izleyenlerde vardır aramızda , ama izlemeyenler için şiddetle tavsiye ediyorum. İzlerken hadi canım , yok artık , vaaay arkadaş diyeceğiniz bir dizi :alala

Yalnız bu diziyi izlerken kesinlikle odaklanmalısınız , başka birşeyle meşgul olmamalısınız , pür dikkat izlemeniz gerekiyor :kas
La Case De Papel şu an ızledıgım dızı . efsaneeee yaaa :mutlu sadece 1 aylık deneme uyelıgım var şu an netfilxte onu olıumlu bir şekilde kullanmaya calısıyorum :hihi
ortak uyelık almak ısteyen olursa 4 kişi oluşup alalım dıye bır de teklıfte bulunmak isterim :tara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt