Tam Lisanslı Android Tv Box Listesi ( 2023 )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Tam lisanslı ( Google L1 - Netflix sertifikasına sahip ) cihazların ayrıntılı listesi.

Netflix, Disney+, Amazon Prime, Youtube, beIN Connect, Exxen, Blu Tv v.b uygulamaların lisanslı olduğu cihazlar.

Sıralama Performansa Göre Yapılmıştır.

Kutu Cihazlar Listesi

kutulu1a2b18998448e399.png

Stick Cihazlar Listesi

stick.png

Sadece 4K cihazlar listelenmektedir.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30

Bu da Mert kardeşimizin lisanslı cihaz önerileri. Ekran görüntüsü alınamadığı ve yazı kopyalanamadığı için link vermek zorunda kaldım.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

Bu da Mert kardeşimizin lisanslı cihaz önerileri. Ekran görüntüsü alınamadığı ve yazı kopyalanamadığı için link vermek zorunda kaldım.

Listeye baktım, tam bu ürünlerin yarısı neredeyse Türkiye'de yok diyecektim ki, en altta Türkiye'den temin edilecek cihazlar listesini gördüm ? ama biraz eksik kalmış liste, yada bayağıdır güncellememiş TR deki cihazları.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
mecool km2 var listede göremedim.
full lisanslı 905x2 işlemcili 2gb ramli tğrkşyede satılan bence biraz pahalı bir cihaz

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Disney+ uygulamasının gelmesiyle şöyle başlığı ve ilk mesajı düzenleyeyim dedim 🙂 Netflix - Disney+ - Amazon Prime - Youtube gibi uygulamaları, hepsini bir arada lisanslı olarak ve 4K izleyebileceğimiz Android Tv Box'lar ilk mesajda listelenmiştir 🙂

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri