Tacticool 5v5

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Bende aynı hatayı pubg de yapmıştım.
İşyerinde arkadaşlar oynarken telefon elinizden düşmüyor lan. Bu ne cocuk gibi dedim.
Bi indir oyunu dediler
İndiriş o indiriş ??

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Web tabanlı oyunlardan olan travıan'ı uzun yıllar oynadım. Ozel hayatı,uykuyu bıtırme noktasına getırdıgı ıcın bıraktım.

saat kurarak yasanmıyor :haha1

tactıcool cıddı anlamda sardı. aksam aksam 20 eldır verıyorum coskuyu :kas

bence sende bır dene :hihi

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Web tabanlı oyunlardan olan travıan'ı uzun yıllar oynadım. Ozel hayatı,uykuyu bıtırme noktasına getırdıgı ıcın bıraktım.

saat kurarak yasanmıyor :haha1

tactıcool cıddı anlamda sardı. aksam aksam 20 eldır verıyorum coskuyu :kas

bence sende bır dene :hihi
Valla benim saat hep kurulu ama çocuğu okula bırakmak için alarmdan yarım saat önce uyanıyorum mecburen ??
Aman dur hocam hanımla kavga mı ettiricen bizi ?
( bi göz gezdirirm ??)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kahka basma, Tetiğe bas :kas
:)
Sanal da olsa silaha karşıyım ,demek onun için insanlar birbirlerini vuruyorlar,önce oyundaki tetiği sonrada gerçeğini deniyorlar,yani oyun gibi kolay herşey ,bence yasaklanmalı ,web sitelerine yasak koyacaklarına oyunlara koymaları lazım:ciks

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Sanal da olsa silaha karşıyım ,demek onun için insanlar birbirlerini vuruyorlar,önce oyundaki tetiği sonrada gerçeğini deniyorlar,yani oyun gibi kolay herşey ,bence yasaklanmalı ,web sitelerine yasak koyacaklarına oyunlara koymaları lazım:ciks
Hocam insanın içinde olan birşey canilik.
Bana değil gerçek kurusıkı bile versen taşı(yamam)mam.
Birtek askerde tüfek almıştım elime.
Üçköşe teşkil atışında tetıge basmıştım. ( ha birde havalı boncuk silahlm var. O sayılıyor mu ?? )
Evet bazı oyunlar insanları etkıluyor. Ama dediğim gibi insan kendını ve haddini bildikten sonra sorun olmaz dıye düşünüyorum

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şimdi baktım da güzel oyunmuş. Ama telefonun şarjını öldürür bu. Emulatörle PCde oynarım ben bunu.

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Bende baslardimda daha pc topluyamadim yillarca counter strike oynadim elime silah almadim oyunlarin yasaklanmasi kismina katilmiyorum

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu kadar silahla düğünlerde mağandalık yapanların, ev, iş yeri basıp birbirlerine sıkanların, teröristlerin aslında evvelinde gamer olduğunu mu söylüyorsun hacı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt