supermax prada x1 ve x2 dönüşüm

M Çevrimdışı

Memseny

Yeni Üye
2 Eki 2021
7
34
Sevgili digiulama digiulama şehir dışında olduğundan uzun zamandır foruma giremiyor,çünkü tüm cihazları İstanbulda,rs232 girişi varsa öyle atabilirsin ,tabii elinde aparatlar olmalı
Sevgili digiulama digiulama şehir dışında olduğundan uzun zamandır foruma giremiyor,çünkü tüm cihazları İstanbulda,rs232 girişi varsa öyle atabilirsin ,tabii elinde aparatlar olmalı :ok
Hocam öncelikle teşekkür ederim. Rs232 girişi yok, scart girişi var. Atılmaz mı kesin olarak :/

M Çevrimdışı

Memseny

Yeni Üye
2 Eki 2021
7
34
Yokmuş,usbden oluyor sadece,yazılımı usbye çevirmek lazım :) , digiulama digiulama girerse bakabilir
Yokmuş,usbden oluyor sadece,yazılımı usbye çevirmek lazım :) , digiulama digiulama girerse bakabilir :ok
Yokmuş,usbden oluyor sadece,yazılımı usbye çevirmek lazım :) , digiulama digiulama girerse baka
Yokmuş,usbden oluyor sadece,yazılımı usbye çevirmek lazım :) , digiulama digiulama girerse bakabilir :ok
Sağolun hocam baktığınız için. Çok anlamıyorum kusuruma bakmayın ama bu leg24 yazılımını direkt indirip usbden yüklesem cihaza olmaz mı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Hocam yazılımı digilulama beyin şu mesajından gördüm arkadaşa leg24 yazılımından bahsetmiş
Konu içindeki mesaj 'supermax prada x1 ve x2 dönüşüm'
https://tavsiyeforumu.com/konu/supermax-prada-x1-ve-x2-donusum.10613/post-225722
Baktım şimdi ,eski yazılım o,senin cihaza uyarmı bilmem,sen cihazın sistem bilgisini fotosunu çekip burada yayınla, digiulama girdiğinde bakabilir,ama rs232 olmadığından bir sıkıntıda cihaz çökebilir ,dikkatli olmakta fayda var :ok

M Çevrimdışı

Memseny

Yeni Üye
2 Eki 2021
7
34
Baktım şimdi ,eski yazılım o,senin cihaza uyarmı bilmem,sen cihazın sistem bilgisini fotosunu çekip burada yayınla, digiulama girdiğinde bakabilir,ama rs232 olmadığından bir sıkıntıda cihaz çökebilir ,dikkatli olmakta fayda var :ok
Sağolun teşekkür ederim. Ben cihazın sistem fotosunu yarın yayınlarım burda, inşallah bi şeyler bulunur :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri