Sunny Üretimi Hi level HL49FAL27 açılış ekranında kalma sorunu

O Çevrimdışı

Ofdemir

Yeni Üye
13 Tem 2020
5
27
Servis geldi bugün cihazın açılmadığını görünce değişim raporu vereceklerini söylediler bu rapor iade için kullanılabilir mi?

H Çevrimdışı

hller

Yeni Üye
14 Tem 2020
4
32
Servis geldi bugün cihazın açılmadığını görünce değişim raporu vereceklerini söylediler bu rapor iade için kullanılabilir mi?
Hocam nedir son durum verdiler rapor bana iade yada degisim icin kagit vericeklerini soylemislerdi bugunde yazilim atilicak yarin icin dediler olmazsa vericeklermis

O Çevrimdışı

Ofdemir

Yeni Üye
13 Tem 2020
5
27
Bugün aradılar yarın servis raporunu alabilirsiniz diye a101 ile görüşeceğim sonucu buraya yazarım.

H Çevrimdışı

hller

Yeni Üye
14 Tem 2020
4
32
Kullanılabilir evet, ben de o raporu aldım iade edicem size kalmış iade etmek veya değişim yapmak, zaten almakta zorundalar 15 gün içinde yasal bir hak bu
Hocam yazilim attiklari haldemi verdiler raporu yazilim sonrasi sorun ciktimi. Banada degisim veya iaede icin kagit vericeklerini soylediler ama suan yazilim atilicak diyolar sozde yarin gelicekler

O Çevrimdışı

Ofdemir

Yeni Üye
13 Tem 2020
5
27
Hocam yazilim attiklari haldemi verdiler raporu yazilim sonrasi sorun ciktimi. Banada degisim veya iaede icin kagit vericeklerini soylediler ama suan yazilim atilicak diyolar sozde yarin gelicekler
Yazılım atmadılar hocam sadece açmayı denediler kendi gözleriyle gördüler faturanın falan resmini çekip raporunuz hazırlanınca ararız sizi dediler ben de yazılım atarlar diye düşündüm ama bilmiyorlar sanırım yazılım konusunu.

H Çevrimdışı

hller

Yeni Üye
14 Tem 2020
4
32
Yazılım atmadılar hocam sadece açmayı denediler kendi gözleriyle gördüler faturanın falan resmini çekip raporunuz hazırlanınca ararız sizi dediler ben de yazılım atarlar diye düşündüm ama bilmiyorlar sanırım yazılım konusunu.
Banada geldirler o sekil fotograf video vs cektiler hata onarima aticaz bikac gune gelir kagit birakiriz degisim yada iade yaparsinz dediler simdide yazilim aticaz diyolar bende oyle dedikleri icin eski tvyi tamire verdim iade ederim diye sogudum bikere tvden. Sizde bisey falan yukledinzmi usb den apk vs yoksa hic bisey yapmadnz haldemi bozuldu

O Çevrimdışı

Ofdemir

Yeni Üye
13 Tem 2020
5
27
Banada geldirler o sekil fotograf video vs cektiler hata onarima aticaz bikac gune gelir kagit birakiriz degisim yada iade yaparsinz dediler simdide yazilim aticaz diyolar bende oyle dedikleri icin eski tvyi tamire verdim iade ederim diye sogudum bikere tvden. Sizde bisey falan yukledinzmi usb den apk vs yoksa hic bisey yapmadnz haldemi bozuldu
Sistem güncellemesi geldi onu yaptım sonra da play store falan kurmaya çalıştım play store açıldı ama giriş yapamıyodum play hizmetlerini kurdum televizyonu kapadım açtım sorun böyle başladı, tam olarak sebebini çözemedim.

H Çevrimdışı

Hongis_3 

Yeni Üye
28 Eki 2019
21
42
Tv nin arka kapağındaki barkod resmini ekleyin veya seri numarayı yazın.

20200815_212624.jpg

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Hongis_3 

Yeni Üye
28 Eki 2019
21
42
Bu tv Vestel üretimi değil servisten destek alın bende yazılımı yok.
Evet Sunny galiba. Konuyu açan arkadaş servis elemanlarından yazılımı temin ettiğini ve paylaşacağınız yazmış tı. Belki mesajı gürürde linki paylaşır diye düşündüm.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu cihazlarda tablet ve telefonlar daki gibi recovery menüsü yokmu? Yada Android Bo, lardaki gibi kürdanla biyerine basılı tutarak fişe takmak gibi seçenekler.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Hongis_3 

Yeni Üye
28 Eki 2019
21
42
Sistem güncellemesi geldi onu yaptım sonra da play store falan kurmaya çalıştım play store açıldı ama giriş yapamıyodum play hizmetlerini kurdum televizyonu kapadım açtım sorun böyle başladı, tam olarak sebebini çözemedim.

Sanırım sıkıntı play hizmetleri kurmak bootloop a neden oluyor. Aynı konudan müzdaribim. A101 den aldım bende ürünü. Servis 90 TL kurulum ücreti istemişti. Bende kutuyu kendim açıp kurdum acaba iade süreci ne olur. A101 geri iade edebilir miyim sizce. Ekrandaki jelatini bile çıkartamadım daha 1 günlük tv.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt