sunny smart tv sn049dld12at050 Hk.

D Çevrimdışı

Dogukank97

Yeni Üye
1 Eyl 2020
2
26
Oncelikle merhana ilk defa forumunuzu kullaniyorum konu yeri yanlis ise simdiden ozur dilerim sorunum bu tvnin son gelen gunceleme ile netflix gibi uygulamalarinin silinmesi eski firmwareini aradim bulamadim bu konuda nasil bir yol izlemem lazim yardim bekliyorum tesekkurler.

IMG_20200828_173248.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bizde Sunny üretimlerinin yazılımı yok diye biliyorum ama, servisle görüştünüz mü hiç?
TV'yi güvenli moda alıp sıfırlayan bir üyemiz vardı, aynı yöntemi kendi TV'nizde deneyin isterseniz?

Arkadaştaki TV Android ama ona dikkat edin derim. Sizdeki Android değilse eğer işe yaramayabilir.

A Adem Helvacı

D Çevrimdışı

Dogukank97

Yeni Üye
1 Eyl 2020
2
26
Umut Barış Umut Barış evet hocam fabrika ayarlarina sifirladim denedim sonuc yine ayni yeni gunceleme ile kaldirilmis icinde indirelebilecegim bir marketide yok cihaza gomulu sekilde gelmis sifirladim gelmedi komple eski bir firmware ile versiyonunu dusurmek faydali olablir ama firmware bulamadim internette.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Umut Barış Umut Barış evet hocam fabrika ayarlarina sifirladim denedim sonuc yine ayni yeni gunceleme ile kaldirilmis icinde indirelebilecegim bir marketide yok cihaza gomulu sekilde gelmis sifirladim gelmedi komple eski bir firmware ile versiyonunu dusurmek faydali olablir ama firmware bulamadim internette.

Aptoide TV üzerinde vardır belki, bilmiyorum;

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt