Sunny Smart SN55UIL08 Tv tavsiye eder misiniz?

O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
12 Eylül de SN55UIL08 model 55 inç bir tv geleceğini görüyorum.

Müşteri hizmetlerini aradım ekran yansıtma özelliği ve kendinden wifi li olduğunu belirtti.

4 K / 1000 HZ olduğu yazıyor ilanda fakat hiç Sunny görüntü kalitesini etrafımda görmedim acaba tavsiye eder misiniz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yetkili servisinin bile İllallah ettiği bir markadan, 30 yıldır aynı yerde sayan Atmaca elektronik grubuna bağlı bir markadan tüketiciler olarak bizler ne bekleyebiliriz ki?

SUNNY grubuna tepkim, vizyonlarını değiştirmemelerinden kaynaklanıyor, 3-5 ay öncesine kadar dahi halen dışarıdan kutu takılan uydu alıcılı tv leri satan bir markadan bahsediyoruz burada. Kasa yapılarının dizaynını muhtemelen ilkokul müsameresinde bir öğrenciye çizdirten markadan bahsediyoruz.

Kendi teknolojisini halen geliştirememiş olan, halen yurt dışından yedek parça statüsünde getirttiği anakart ve panelleri toplayarak tv yapıp satan bir markadan. Yazılım desteği sunamayan bir markadan bahsediyoruz. Servislerine aylık hakedişleri için ödeme yapmak yerine, ZORLA ekran temizleme kiti gönderip müşteriye zorla ürün sattırmaya çalışan bir markadan bahsediyoruz.

Lütfen gidip kendini ispat etmiş, rüştünü ispat etmiş markalardan alışveriş yapınız :ok

Z Çevrimdışı

Zaichi

Yeni Üye
20 Mar 2019
49
39
JVC LT-50VU73T Ultra HD (4K) TV rüştünü ispatlamış Bi marka mıdır? Bu TV ye göre alınır mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Z Çevrimdışı

Zaichi

Yeni Üye
20 Mar 2019
49
39
Hepsiburada da geçen 2.500 TL olmuştu herzamanki gibi kafada Bi milyon soru işte

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri