Sungate WebOS TV 2022

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
ellerine sağlık sevgili M Memoli, ayrıntılar geldiğinde daha da iyi anlamış olacağız tv yi. anakart, işlemci, hafıza ve panel yapısına ilişkin umarım sevgili ademin A Adem Helvacı üstadımız bir değerlendirme video su yayınlayacaktır bizler de daha fazla bilgiye sahip olabiliriz, özellikle çipon film sayısı kaçtır V,S bilgilerini paylaşmasını bekleyeceğiz adem helvacı kardeşimizden... umarım firma ile iletişime geçer sevgili helvacı, sıkıntı olacaksa ben aracı olamaya talibim :)

Son düzenleme:
OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
yeni çıkan Sungate WebOS hakkında üstadımız sevgili Admin> A Adem Helvacı dan bir değerlendirme video su harika olurdu, inanıyorum ki kısa bir sürede bizleri kırmayarak bir bilgilendirme videosu yayınlayacaktır, bizler de daha fazla bilgiye sahip olabiliriz, özellikle donanıma ilişkin anakart, işlemci, hafıza ve panel yapısı ses çıkışları ve chip on film sayısı kaçtır V,S bilgilerini paylaşmasını bekleyeceğiz adem helvacı kardeşimizden... umarım firma ile iletişime geçer sevgili helvacı, sıkıntı olacaksa ben firma ile görüşmeye aracı olamaya talibim :)

paylaşılan video kullanıcılar açısından tek başına bir anlam ifade etmediğin düşüncemi de paylaşmak isterim.

Hürmetler.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

metinoz92

Aktif Üye
31 Mar 2019
69
31
Tanıtım filmi güzel olmuş yerli firmaları piyasada görmek güzel ancak tv tanıtımından çok webos işletim sistemi tanıtımı gibi olmuş.

Buranın kullanıcısı böyle bir tanıtım videosu yerine panel markasını, anakartı rami, işlemciyi öğrenmek ister. HDR ve diğer görüntü teknolojilerinden bahsedilsin ister. Ar-Ge ekibinden biri olarak bu bilgileri paylaşırsanız bilgi verici olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt