sungate titan'da sıkıntı mı var?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Aktif olarak kullanmaya devam ediyorum.
Kafana takılan soru varsa yardımcı olmaya çalışırım.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Aktif olarak kullanmaya devam ediyorum.
Kafana takılan soru varsa yardımcı olmaya çalışırım.
cihazlar hakkında bilgi paylaşılmıyor ne zamandır. bende pro var, yeni fw çıktı, tesadüfen gördüm. yeni bir alet, sorunları olabiliyor. üzerinde çalışılıyor mu merak ettim.

M Çevrimdışı

Murti35

Yeni Üye
15 Mar 2023
1
41
2 yıldır kullandıgım sungate titan magic ıp kısmı user ıptv yukleme yapmama rağmen acmıyor baglantı sırasında hata olustı uyarısı sarı yıldızlı sinema ve belgesel açılmıyor sadece free ıptv bir kısmı acılıyor ondada hersey yok yazılım güncelledim resett fab. Döndüm düzelmiyor açmıyor bilgilerinize tesekkurler

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
2 yıldır kullandıgım sungate titan magic ıp kısmı user ıptv yukleme yapmama rağmen acmıyor baglantı sırasında hata olustı uyarısı sarı yıldızlı sinema ve belgesel açılmıyor sadece free ıptv bir kısmı acılıyor ondada hersey yok yazılım güncelledim resett fab. Döndüm düzelmiyor açmıyor bilgilerinize tesekkurler
M memoli1478

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bende cihaz yok ama,bir hata olmuş olmasın,en azından "user iptv"olayından bahsediyorum,bildiğimden değil,öğrenmek için soruyorum "user iptv" kullanıcının satın aldığı ve yüklediği iptv mi acaba :alala

H Çevrimdışı

haso3842

Yeni Üye
2 Haz 2023
5
39
bendede benzer sorun oldu. internet sağlayıcı kaynaklı olabilir. bendede aile profili varken güncellemiyor.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
titan pro cihazda kodi kısmı hiç açılmıyor. webtv kısmında +18 ler hiç açılmıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt