Sungate TITAN THCAM menüsünde CA ayarı sorunu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bazı tanberg kanallarında bir türlü key giriş yapamadım(oscam hariç),acaba bende mi hata var diyerek sarı tuş ile "tümünü sil" dedim ,silindi ,key yükleme seçeneği çok maşallah ama işe yaramadı :)
1 tuşu ile usbden aktar : Bu kısımda usbye attığım softcam ,veya diğer dosyada cihaz kilitleniyor ve telnetten reboot ile geri geliyor ,hangi dosya sistemini tanıyor acaba :)
2 tuşu ile internetten Güncelle : Burada giriş yapmalı ki güncellesin ,tıkladığımda aşağıdaki foto geliyor karşıma,yani internete bağlı iken bana "bağlı değilsin" diyor sanki :)
IMG_20210116_020315.jpg

Yani bir türlü yanıbaşımda duran minik monitörden her gece izlediğim kanalı izleyemiyorum nedense .Bu yüzden de aşağıdaki linkteki konuyu açtım :)

Bu sorunun çözümü nedir,nasıl yüklerim bu tangberleri veya başkalarını,internete bağlımıyım bunun için ,veya internetten keyleri aldığı linkler kapatıldı mı ,veya kapandı mı acaba :alala

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
OK tuşuna basınca "key düzenle" geliyor karşıma ,burada hepsi var tanberg yok,buradaki DRE'ler nedir acaba ,iki adet dre var ,DRE0 ve DRE1 :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
oscamda tanberg var sadece normal emudatb desteği yok ben formatı ayarlar atarım sana normal emu pek kullanılmadığı için
oscam çok duruldu ben ayarlar eklerim sana
Teşekkür ederim ama tanberg olmaması -(eksi) puan ,,neden dersen ,ben köye gittiğimde orada internet yok ,telefondan veriyorum pikoya ,ama eğer telefonda internet yoksa bile keylerle izliyorum internet olmadan ,titanı köye götürsem izlemiyeceğim demekki :hihi
Peki oradaki "patch" nedir,ne işe yarıyor ,bence olmasının da bir anlamı yok bu şartlarda,oscam var nasılsa :alala

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bu arada 2 gün oldu benim titan hala "internetini kontrol et" diyor kısaca ,hala sungate TEAM bağlantısı yok bende ,bunun nedeni nedir acaba,ne key alabiliyorum nede iptv geliyor TEAM'dan ,internete bağlıyım halbuki ,yazılmı açtığımda oradaki linklerin hata verdiğini gördüm ,veya bana öyle geldi ,şimdi buradan vermeyeyim linkleri ,acaba nedeni o olabilir mi :alala
Üzerindeki yazılımın son yazılım olduğunu da belirteyim , yani 2.02.05 :ok

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
dostum oscama al sadece oscamda bir emudur internetsiz çalışır yani fazlasıyla oscam herşeyi karşılıyor
şimdi autrol sistem çözümü için yapacağın şeyler
1: yedeklemeye gir ve dvb ve oscam ayarlarını yedekle
2: fabrika ayarına al cihazı
3: yedek aldığın dvb ve oscam dosyasını yükle

işlem tamam kolay gelsin

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
dostum oscama al sadece oscamda bir emudur internetsiz çalışır yani fazlasıyla oscam herşeyi karşılıyor

işlem tamam kolay gelsin
İnternetsiz çalışmadı maalesef ,ondan yazdım zaten sevgili memoli ,acaba bendeki cihazda sorun mu var dersin ,,o da olabilir ,sonuçta elektronik ürün ,en iyisi yarın bir film çekeyim bu konuda :ok

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
Autrol sisteme gir oradan oscam yukle sonra menu cam ayarlarina gir thcam yerine oscam sec okadar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Autrol sisteme gir oradan oscam yukle sonra menu cam ayarlarina gir thcam yerine oscam sec okadar
Ben "oscam" klasörünü tamamen sildim cihazdan zaten,yerine kendi derlediğim oscam-gx ve tuxbox içi (tuxbox hariç) yükledim ,bir de cccam attım içine ,42'deki bazı kanalları donmasız-sesli ve hatasız izliyorum :)
Ama mesela pikoda funcam açıkken, cccam da açık olarak çalışırken ,titanda oscama geçince thcam kapanıyor :) yani ikisi bir arada çalışmıyor ,nereden biliyorsun dersen eğer ,thcam ile açılan alman kanalını ( ki funcam gibi csat lar ve skylar açılmıyor,kötü bu) oscama geçtiğimde kapatıyor ,açık olan o kanal da zaten M+ platformu(anlaşılmıştır sanrım M+ yazmam ile) .
THCAM bir işe yaramıyor ,sadece "cam olmuş olsun diye konmuş" bana göre,en azından funcam gibi olmalıydı ,mesela bu hafta Göztepe'min 4 gölü süperdi doğrusu ,tabii titanı çıkartıp pikoyu taktım yanımdaki tv de izlemek için :hihi

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
Ben "oscam" klasörünü tamamen sildim cihazdan zaten,yerine kendi derlediğim oscam-gx ve tuxbox içi (tuxbox hariç) yükledim ,bir de cccam attım içine ,42'deki bazı kanalları donmasız-sesli ve hatasız izliyorum :)
Ama mesela pikoda funcam açıkken, cccam da açık olarak çalışırken ,titanda oscama geçince thcam kapanıyor :) yani ikisi bir arada çalışmıyor ,nereden biliyorsun dersen eğer ,thcam ile açılan alman kanalını ( ki funcam gibi csat lar ve skylar açılmıyor,kötü bu) oscama geçtiğimde kapatıyor ,açık olan o kanal da zaten M+ platformu(anlaşılmıştır sanrım M+ yazmam ile) .
THCAM bir işe yaramıyor ,sadece "cam olmuş olsun diye konmuş" bana göre,en azından funcam gibi olmalıydı ,mesela bu hafta Göztepe'min 4 gölü süperdi doğrusu ,tabii titanı çıkartıp pikoyu taktım yanımdaki tv de izlemek için :hihi
sizi nasıl yenmiştik alattin abim,babam anlatır bana ben rakip takımdayım kaf-sin-kaf
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

işlem tamam kolay gelsin
buna da internet gerekiyorsa yazık zaten babam internet olmadan izliyo belgeselleri teraspy teraspy abi sende piko700 yazılımı varmı yeni yazılım olmalı çünkü sinyaler çok zayıf diyor babam

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
sizi nasıl yenmiştik alattin abim,babam anlatır bana ben rakip takımdayım kaf-sin-kaf
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

buna da internet gerekiyorsa yazık zaten babam internet olmadan izliyo belgeselleri teraspy teraspy abi sende piko700 yazılımı varmı yeni yazılım olmalı çünkü sinyaler çok zayıf diyor babam
Rakip takımdan olana vermiyorum hiç bir şey ,kendin arayıp bul :hih

Hadi al bakalım :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri