Sungate TITAN PRO 17 03 2024 yazılımı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
M memoli1478 sevgili mehmet ilerde bunu görebilecek miyiz :)

teraspy-236.png

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,652
59
Geldim forumlarda cuma mesajı geçiyorum 2 foruma giremedim şifreyi değiştirmiştim güncellediği halde kabul etmiyor memolinin forumlarından 2,de hata veriyor diğerlerinde sorun yok :bilmiyom

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,652
59
Ben de admin oldum mu diye girdim anaaa ne göreyim ne admini, bir tek banlanmadığım kalmış :haha1
Uydu forumları artık eskisi gibi değil bir çoğu el değiştirdi bazıları kapandı kalanlarda yeni kendilerini öyle bi kasıyor,ki birşey yazıp konuşamıyorsun bende hiç böyle sorun yaratacak konulara girmiyorum boş verdim artık iyi olan ustalarda zaten yeni açılanlara doğru kayıyorlar mesala mach1 forum ilklerden, özmena forum türkey forum işlerine gelmeyeni hemen aforoz ediyorlar beni türkey forumda banladılar yaklaşık 2 yıl oldu bende ondan sonra birdaha hiç uğramadım isteseydim email,isim değiştirip girerdim ama zaten o eski hava yok herşey iptv ve account,a döndü bende artık yavaş,yavaş uzaklaşıyorum o forumlardan bildiklerimi paylaşıyorum soran olursa cevaplıyorum :bilmiyom :ok

A Çevrimdışı

Ahmet1017

Yeni Üye
29 Mar 2024
9
42
Merhaba Titan pro İptv internet üzerinden yazılım güncelleme gelmiş benım uydu alıcısına güncelleme yok aynı kutu kardesımın onun kine geldı yaptı benım kutu versiyonu mu farklı bılgısı olan bana dönüş yaparsa sevınırım

Geri
Üst Alt