Sungate TITAN 4K 08 06 2024 yazılımı

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
762
43
1: User iptv eklendi
2: xtream aktif ve max bağlantı bilgi barı eklentisi yapıldı
3: autrol sistem dosya yükleme işaretçi eklendi
4: dlna yeni sistem eklendi
5: oscam sistem yeniden yapılandırıldı
6: oto oscam açma kapama özelliği diğer ayarlar menüsüne eklendi
7: uydu listesi ve kanal listesine iptv tuşu atandı user iptv hızlı giriş eklendi
8: multi epg özelliği eklendi
9: çoklu multi media özelliğinde düzenlemeler yapıldı
10: autrol sistem yukle izle eklentiler yapıldı

A Çevrimdışı

alkap

Yeni Üye
24 Haz 2024
2
47
Bonsoir à tous, quelqu'un peut-il me donner le fichier dump du fichier .mpug ou le fichier "BianBian" de /usr/bin ? viande merci

Bonsoir à tous, quelqu'un peut-il me donner le fichier dump du fichier .mpug ou le fichier "BianBian" de /usr/bin ? viande merci
Merci beaucoup, j'ai trouvé le fichier

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

reosm

Yeni Üye
21 Nis 2023
7
47
Xtream ve stalker uygulamaları çalışmıyor veya benmi çalıştırmayı bilmiyorum yardım rica ediyorum.

R Çevrimdışı

reosm

Yeni Üye
21 Nis 2023
7
47
Türksat çoğu kanallara EPG gelmiyor varmı bunun çözümü ?

R Çevrimdışı

reosm

Yeni Üye
21 Nis 2023
7
47
Tivibu kanalında 10 dk durdum sonuç aynı EPG gelmiyor başka çözüm paylaşabilecek varsa çok mutlu olurum

M Çevrimdışı

mehmetkr92

Yeni Üye
11 Şub 2024
2
34
sungate titan 4k'nın yeni bir kullanıcısı olarak; Cihaz iyi bir internet bağlantısında müthiş çalışıyor. Özellikle iptv için aldığım için o açıdan performası mükemmel.
Şu ana kadar gözüme çarpan ve geliştirileceğine inandığım bir kaç husus var;

1) exit tuşu tam randımanlı çalışmıyor, özellikle web portallarında geri fonksiyonu çalışmıyor, menü ile çıkmak zorunda kalınıyor o da en başa atıyor her şeyi.
2) klavye imleç hızı ayarlanabilir olursa web portalı için efsane olabilir. Daha aktif bir kullanım o zaman mükemmel olur.
3) Web portalında tarayıcıya girildiğinde klavye gelmiyor. Sadece tuşlarla sayı girilebiliyor.
4) Kumandadaki sol üst köşedeki iptv umarım kişiselleştirilebilir olur. Mesela tuşlandığında xtream veya stalker'a girmek gibi. Kumandada basıldığında doğrudan user iptv'ye giriyor. Bu bazen private listeler eklendiği ve şifresiz girildiği için bir tık sakıncalı olabilir.

bunların dışında iyiki aldım dediğim bir cihaz oldu. Daha da iyiye gideceğinden hiç şüphem yok. Herkesin emeğine sağlık :)

R Çevrimdışı

reosm

Yeni Üye
21 Nis 2023
7
47
EPG konusunda sıfır, en dandik cihazlarda bile EPG sorununu çözmüşler internetle, serverla v.s. ama maalesef bu cihazda çözememişler.

Z Çevrimdışı

zalu8

Yeni Üye
30 Ara 2022
14
Epg doğru çalışmıyor maalesef.
Başka cihazlarda tivibu spor kanalında kısa süre bekleyince geliyor.

Ayrıca define + enigma2 multiboot konusunda bir gelişme var mı ?

Geri
Üst Alt