Sungate TITAN 31 08 2022 Yazılımı

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
bir önceki yazılımda bir stabilite yakaladım gibi. riske etmemek için bunu yüklemem sanırım.

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
merak etme her yeni yazılım daha üst seviyelere taşıyor gönül rahatlığı ile yükle fabrika ayarına gerek yok bu yazılımda :)

S Çevrimdışı

Serra

Yeni Üye
29 Ağu 2022
11
61
Merhaba arkadaşlar.
Bu cihazı yeni aldık.
Yazılımı nasıl atacağız.
İçinden mi güncelliyor yoksa yan ilemi.

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
otomatik uyari gelir v25 yuklersin okadar basit iptosat kullanmak icin autrol sistemden guncel kanal listesini yukle menu ayarlar diger ayarlara gir iptosat mode otomatik yap okadar iyi kullanimlar

M Çevrimdışı

mrbalkan77

Yeni Üye
18 Ağu 2022
3
46
Yeni yazilim yukledikten sonra kanal listesi server vs gidiyor mu yedek almak gerekir mi bir de yazilim yukledikten sonra fabrika ayarlarina aliyor muyuz cihazi ? Teşekkürler

A Çevrimdışı

Adgercu72

Yeni Üye
2 Kas 2022
2
52
Merhaba cihazı yeni aldım. bu akşam kurdum. Turkvod un çalışmadığını gördüm. Sadece bende olan birsorunmu bu?
Turkvod benim için çok önemli neredeyse buyüzden aldım bile diyebilirim.

Cihazda ikitane meta tv var biri çalışmıyor, magic tv yok. Youtubede magic tv türkiyede ilk ve tek diye tanıtılmıştı hatta aldığım satıcı da özelliklerde bunu belirtiyordu, ama benim cihazımda yok. Konuyla ilgili dönüşünüzü bekliyorum.

Son düzenleme:
gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Merhaba cihazı yeni aldım. bu akşam kurdum. Turkvod un çalışmadığını gördüm. Sadece bende olan birsorunmu bu?
Turkvod benim için çok önemli neredeyse buyüzden aldım bile diyebilirim.

Cihazda ikitane meta tv var biri çalışmıyor, magic tv yok. Youtubede magic tv türkiyede ilk ve tek diye tanıtılmıştı hatta aldığım satıcı da özelliklerde bunu belirtiyordu, ama benim cihazımda yok. Konuyla ilgili dönüşünüzü bekliyorum.
ilgili yerden güncellemelerini yapınız. ayarlar altındaydı sanırım. sungate team, ayrıca magic tv de, alt tarafta güncelle yok mu? var diye hatırlıyorum.

A Çevrimdışı

Adgercu72

Yeni Üye
2 Kas 2022
2
52
ilgili yerden güncellemelerini yapınız. ayarlar altındaydı sanırım. sungate team, ayrıca magic tv de, alt tarafta güncelle yok mu? var diye hatırlıyorum.
cihazı ilk açtığımda yeni güncelleme var yapmak istermisinizi diye sormuştu. O güncellemeyi yaptım. Son güncelleme ile bütün güncellemeler yapılmış olmuyormu? Güncellemeleri tek tekmi yapmak gerekiyor ?
Ayrıca sizde aynı cihazmı var bilmiyorum ama sizde turkvod çalışıyormu ?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
cihazı ilk açtığımda yeni güncelleme var yapmak istermisinizi diye sormuştu. O güncellemeyi yaptım. Son güncelleme ile bütün güncellemeler yapılmış olmuyormu? Güncellemeleri tek tekmi yapmak gerekiyor ?
Ayrıca sizde aynı cihazmı var bilmiyorum ama sizde turkvod çalışıyormu ?
cihaz güncellemesi ayrı, uygulamaların güncellemesi ayrı. ayarlar, sungate teamden turkvodu bulup, seçip, güncelleyin. ayrıca magic sayfasında server güncelleyin. deneyin, öyle yazın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt