Sungate Silverbox 8S Dönüşüm Tiger m6 super USB MOD Yazılımı

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
m6 super dönüşüm yazılımı eklenmiştir orginal kumanda kodları eklenmiştir bugun 1 yazılım daha ekleyecem ip protokolleri aktif etmek için
usb mod yazılımdır usb ile atılacak geriye tekrar dönmek için usb ile orginal herhangi bir 8s yazılımını atsanız yeterlidir
hayırlı olsun

yazılım indir :

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
memoli gx6605s için ön panel dönüşümlerde çalışmıyor fixleme konusunda yardımcı olabilirmisin, yazılım konusunda tecrübeli birisin biliyorum:clap

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Eline sağlık,sevgili memoli :ok
Bu yazılımlar da bende iptvler ve (serverler) pasif kaldı ,çalışmadı ,sungate kendi yazılımı bana göre daha güzel ,aynı yazılım zaten ,tek farkı bizim sungate de freeiptv ve stalker var ,tigerlerde ,xtream var sadece :)
Bendeki cihaz koraxV4 dönüşümü sungate 8s :ok

tiger1.jpg

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bana her 2 yazilimida at hallederim sana
usta bize o işin nasıl yapıldı ğerekli biz balık değil baliği tutmayı nasıl yapıldığını istiyoruz
gx6605s ile çok yazılım var hepsinde seni uğraştırmak istemeyiz bize nasıl yapıldıgını anlatırsanız seviniriz

R rikit

m2.png

serkan_0057 Çevrimdışı

serkan_0057

Süper Üye
14 Ağu 2020
108
43
bende burdan bır duyuru yapayım bır donusumle ugrasıyorum olursa cıhaz forover server olacak

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cok basit oncelikle yazilimi parcala programla boot yazan dosyayi degistir okadar
Ama bubislem sadece 4mb lik 6605 yazilimlarda olur 3.5 mb olan yazilimlarda hex ile islemi gosterorim
usta 6605 4mb / gx6605s 4mb farketmiyor galiba 4mb olması yeterli teşekkürler :clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Cok basit oncelikle yazilimi parcala programla boot yazan dosyayi degistir okadar
Ama bubislem sadece 4mb lik 6605 yazilimlarda olur 3.5 mb olan yazilimlarda hex ile islemi gosterorim
Evet sayin M memoli1478 bize hex editörlede göster nasil yapildigini, bazi uydularin Flash 8 MB bazilari ise 4 MB bunlari nasil uyumlu hale getirebiliriz ön panelin calismasi icin ?

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Evet sayin M memoli1478 bize hex editörlede göster nasil yapildigini, bazi uydularin Flash 8 MB bazilari ise 4 MB bunlari nasil uyumlu hale getirebiliriz ön panelin calismasi icin ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt