SUNGATE AR-GE

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
750
43
herkese selamlar daha önce hirçbir yerde yapılmayan yazılımlar çalışmalar projeler yapılmaktadır
Türkiyede ilk olan sungate AR-GE 5 nci yıla giriyor diğerleri gibi çakma cihaza 1-2 ay destek verelim
sonra ne halleri varsa görsünler mantığı ile asla yürümedik ve yürümeyeceğiz defalarca cihazlarımızı
kopyalamaya çalışanlar oldu ama başarılı olamadılar aynı mantıkta devam edenler var gördüğümüz bu olay
aslında nekadar buyuk işler başardığımızın bir kanıtıdır.Titan serisi ve yeni çıkan 4k modellerin yazılımları
tamamen AR-GE tarafından yapılmaktadır yeni çalışmalar yeni projeler yapılmaktadır tüm sungate kullanıcılarına
en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

bySungate TEAM

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
128
74
Memoli1478 usta sizi uzun yıllardır uydu forumlarından daha sonra telegram dan sungate cihazlar alarak takip ediyorum.Yardımlarınız ve destekleriniz bizleri çok memnun etmektedir. Başarılarınız devamını diliyorum. Yılmaz448

U Çevrimdışı

umut64

Yeni Üye
9 Eki 2019
4
60
selam memoli ustam bir sorum olacakti son gücelenme yükledim orada uzaktan baglanma yaziyor nasil oluyor normal ip adresiylemi baglaniyor nasil oluyor bir zahmet yardimci olursan sevinirim
saygi selamlar basarilar diliyorum

Geri
Üst Alt