Stropiyer

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,256
Stropiyer 1-1.5 cm olarak piyasada satılan ve çok farklı desenleri olan içten yapılan hem görsel hem yalıtım özelliği sunan bir malzemedir
Elinden az iş gelen herkes bu işi kendide yapabilir Düşük maliyetlidir.

0nl17D.jpg
Mpo0pN.jpg
VaP0an.jpg
3Lv79O.jpg

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cvp: Stropiyer

Hiç bir işe yaramıyor. Sadece sesi az bir şey yalıtabilir en iyi malzeme taş yünü

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,256

Taşyünüyle ilgili Yeni Konu Acagım Gecen Gun Bır Urunu Dıkkatı Cektı Dehset Bırsey Bır Dokuman Topluyayım
Paylasırırım

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Taşyünüyle ilgili Yeni Konu Acagım Gecen Gun Bır Urunu Dıkkatı Cektı Dehset Bırsey Bır Dokuman Topluyayım
Paylasırırım
Bekliyoruz

P Çevrimdışı

ProofStriker

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Takatoshi Tsuda' Alıntı:
Hiç bir işe yaramıyor. Sadece sesi az bir şey yalıtabilir en iyi malzeme taş yünü

bu ürün ses yalıtımı için değil zaten.hem görünüm güzel hemde ısı yalıtımına faydası var.sonuçta herkes evine m2 sine 30-40 tl veripte içten  yalıtım yaptıramıyor.bu ürün masrafı az kolay ve herkesce yapılabilen gayet kullanışlı bir malzeme.1cm liğide var 1.5 cm liğide. 1.5 santimliğini yaparsanız baya fayda sağlar.

şüphesizki en iyisi taşyünü ama onunda uygulaması zor ve maliyeti yüksek.ve herkesinde yapabileceği kolay bir iş değil.parası olana taşyünü tabiki.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

hasanustaa' Alıntı:
Takatoshi Tsuda' Alıntı:

bu ürün ses yalıtımı için değil zaten.hem görünüm güzel hemde ısı yalıtımına faydası var.sonuçta herkes evine m2 sine 30-40 tl veripte içten  yalıtım yaptıramıyor.bu ürün masrafı az kolay ve herkesce yapılabilen gayet kullanışlı bir malzeme.1cm liğide var 1.5 cm liğide. 1.5 santimliğini yaparsanız baya fayda sağlar.

şüphesizki en iyisi taşyünü ama onunda uygulaması zor ve maliyeti yüksek.ve herkesinde yapabileceği kolay bir iş değil.parası olana taşyünü tabiki.

Aynen haklısın usta

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

hasanustaa' Alıntı:
Takatoshi Tsuda' Alıntı:

Aynen haklısın usta

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri