teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,066
64
Sevgili gençler geçenlerde yeni bir oscam yapayım dedim, oscam-git üzerinden derleme dosyasını indirdim, sanırım 11795 versiyondu,ama ne yaparsam yapayım oscamı derleyemedim iyi mi :) , biraz araştırınca meğer aklı evveller oscam-git dosyasından emuları kaldırmışlar ne hikmet ise.Sonunda dayanamadım arkadaşımın oğlundan rica ettim bana "emrin olur alattin amca" dedi ve bunların forumlarına üye olup ona söylediğimin aynısını ingilizce olarak sormuş(ben ne dediysem onu sormuş) Bilin bakalım ne olmuş sorunca :kiskis
Bildiniz (diyeyeyim) bizim muratı forumlarından cevap bile vermeden banlamışlar iyi mi :alala

Ahanda banlanma nedeni mesajı :

Resim-96a.png

Yani adamlar cevap vereceklerine bizimkini banlamışlar, ve 3-4 günce 791 versiyondan nedense V799'za gelmişler ,yani 7-8 versiyon yükseltmişler zınk diye :)

Valla bunlar bir tek kendilerini "biz bu işi yaparız" diye görüyorlar sanırım ,sadece onlar akıllı, bizler ise salağız veya öyle görmek istiyorlar.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,970
59
Olan memoliye,de oldu dostum forumdan istifa etmiş yazışmaları gördüm bende o foruma Cccam gönderiyordum engelliyorlar yakında ya bende ayrılırım yada benide banlarlar :bilmiyom :bye

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
385
36
Olan memoliye,de oldu dostum forumdan istifa etmiş yazışmaları gördüm bende o foruma Cccam gönderiyordum engelliyorlar yakında ya bende ayrılırım yada benide banlarlar :bilmiyom :bye
memoli bakan mı ki istifa etsin :hihi

yani memoli isimli bakan hiç duymadımdı :hihi

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,263
62
Yıllar önce çocukluğumun geçtiği köyde Bulgaristan göçmeni(muhacir) komşularımız vardı.Bizim genel olarak baykuş🦉dediğimiz kuşa kukumav diyorlardı. :ok

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
385
36
Memoli ustamız bizim forumda,da görev yapmakta yazılım yapan ustamizdir ayıp etmeyelim tobacco :ciks
ben alo abiden biliyorum alo abi çok seviyor memoliyi ama sen istifa etmiş deyince genelde bakanlar affını istiyo ya :yeah

İyi de düzeltmek için yazmadım ki. Dersi bilem hatırlamıyom ama fakültede geçtiydi adı. 35 sene öncesine gidince dayanamadım, yabıştırıveedim. :sirit
abim beni de güldürdün benim yaşımdamışın :hihi

Yıllar önce çocukluğumun geçtiği köyde Bulgaristan göçmeni(muhacir) komşularımız vardı.Bizim genel olarak baykuş🦉dediğimiz kuşa kukumav diyorlardı. :ok
baykuş o baykuş :haha

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt