SS iptv uzak içerik yüklenemedi hatasi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Firmamızdan kanal listesini tekrar indirerek TV ye yüklemeyi denediniz mi ?
Ottplayer de denediniz mi ?
TV yazılımı güncel mi ?

H Çevrimdışı

hazar49 

Aktif Üye
22 Ara 2018
53
46
Evet bu sorun bazı iptvlerde malesef var.Her yerde çalışıyor ama malesef smarttvlerde açmıyor.özellikle ssiptv belli oluyor ve bu hatayı yazıyor.Bende araştırıyorum sonucu burda yazarım.

H Çevrimdışı

hazar49 

Aktif Üye
22 Ara 2018
53
46
Eğer m3u dosyası yüklüyorsanız yükleme limiti var, sanırım 1.5 mb idi. Sorun o olabilir.
Kanal eksiltip hatta panel üzerinden 500 kanal olarak ayarlanıp tekrar denedim malesef aynı hatta alınıyor.işin ilginç yanı dosya olarak indirip tekrar dosya olarak yüklendiğinde açılıyor.Ama oda sıkıntılı sadece çok az kanalla ancak kısa sürede yükleniyor.Yani sana açılmış m3u linkinde 10bin kanallı oluyorsa dosya olarak yüklersen çok uzun süre bekletiyor.Bazende yüklenmiyor hata kitleniyor.Tek çare link olarak yüklemek ama oda işte uzakta dosya yükleme hatası veriyor.Burda bir sorun var çözülmesi lazım.

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Kanal eksiltip hatta panel üzerinden 500 kanal olarak ayarlanıp tekrar denedim malesef aynı hatta alınıyor.işin ilginç yanı dosya olarak indirip tekrar dosya olarak yüklendiğinde açılıyor.Ama oda sıkıntılı sadece çok az kanalla ancak kısa sürede yükleniyor.Yani sana açılmış m3u linkinde 10bin kanallı oluyorsa dosya olarak yüklersen çok uzun süre bekletiyor.Bazende yüklenmiyor hata kitleniyor.Tek çare link olarak yüklemek ama oda işte uzakta dosya yükleme hatası veriyor.Burda bir sorun var çözülmesi lazım.
Ben ss-iptv kullanmıyorum mibox'ta smart iptv kullanıyorum, bu söylediğimi tv'yi denemek için yaptım geçen gün. Link yükledim dediğiniz gibi 10k kanal geldi. m3u dosyası yüklerken bahsettiğiniz hataları bende aldım, hatta firefox sayfayı kapatmamı tavsiye etti çok kez. Opera browser ile yükledim onda da işte 1,5 mb dosya sınırı uyarısını aldım. Geriye sadece link yüklemek kalıyor sanırım sizin için veyahut ipbox kesin çözüm.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
IP TV linkini nereden girmeye çalışıyorsun ? SS IP TV Sitesinden mi ? Oradan yapıyorsan oradan yapma.
Uygulamayı aç ;

Ayarlar>>>>İçerik>>>>Ekle diyip eklemen daha sağlıklı oluyor.

H Çevrimdışı

hazar49 

Aktif Üye
22 Ara 2018
53
46
IP TV linkini nereden girmeye çalışıyorsun ? SS IP TV Sitesinden mi ? Oradan yapıyorsan oradan yapma.
Uygulamayı aç ;

Ayarlar>>>>İçerik>>>>Ekle diyip eklemen daha sağlıklı oluyor.
Ordanda yüklemek zor tek tek sıkıntılı hele link uzunsa hatta bazı harfler yazmak sıkıntılı ama onunda deniyecem aklımda bugün yarın yapacam ama bunun için farklı bir durum olması gerekir 7 yıldır iptv ile haşir neşirim ilk defa böyle bir durumla bende karşılaştım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben ss-iptv kullanmıyorum mibox'ta smart iptv kullanıyorum, bu söylediğimi tv'yi denemek için yaptım geçen gün. Link yükledim dediğiniz gibi 10k kanal geldi. m3u dosyası yüklerken bahsettiğiniz hataları bende aldım, hatta firefox sayfayı kapatmamı tavsiye etti çok kez. Opera browser ile yükledim onda da işte 1,5 mb dosya sınırı uyarısını aldım. Geriye sadece link yüklemek kalıyor sanırım sizin için veyahut ipbox kesin çözüm.
Android lerde sıkıntı yok istediğin şekilde yüklersin hatta sana tavsiyem madem mibox kullanıyorsan ssiptv uygulamasını kullanma yüzlerce seçenek var hatta iptvextreme diye bir uygulama var çok başarılı istediğin şekilde yüklersin.İster dosya ister link olarak ister xtream codes olarak hatta telefonunda aynı program üzerinden Mac adresiyle dosya olarak gönderebilirsin.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Ordanda yüklemek zor tek tek sıkıntılı hele link uzunsa hatta bazı harfler yazmak sıkıntılı ama onunda deniyecem aklımda bugün yarın yapacam ama bunun için farklı bir durum olması gerekir 7 yıldır iptv ile haşir neşirim ilk defa böyle bir durumla bende karşılaştım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Android lerde sıkıntı yok istediğin şekilde yüklersin hatta sana tavsiyem madem mibox kullanıyorsan ssiptv uygulamasını kullanma yüzlerce seçenek var hatta iptvextreme diye bir uygulama var çok başarılı istediğin şekilde yüklersin.İster dosya ister link olarak ister xtream codes olarak hatta telefonunda aynı program üzerinden Mac adresiyle dosya olarak gönderebilirsin.
Vestel Smart Tv ler IP TV izlemeye pek uygun değil. O yüzden Android Smart tv veya Android Box almak lazım.

H Çevrimdışı

hazar49 

Aktif Üye
22 Ara 2018
53
46
Vestel Smart Tv ler IP TV izlemeye pek uygun değil. O yüzden Android Smart tv veya Android Box almak lazım.
Hocam Vestel ve muadillerinde iptv izlemek çok zorda değil ben yıllardır kullanıyorum.İster ssiptv ister ottplayerde gönül rahatlığıyla izlenebilir.Fakat bazı iptv linklerinde sıkıntı var.sadece vestelle alakası yok.Bende hem Vestel hemde LG smarttv var her ikisindede iptv kullanıyorum.Dediğim gibi bazı iptvlerde sıkıntı var TV fark etmiyor.Lg tvdede aynı sıkıntı var.Bunu araştırıyorum.

R Çevrimdışı

recep055 

Yeni Üye
13 May 2020
8
24
Çözümünü bulamadığım için yeniden konu açıyorum.Calisir linkim var telefondan bilgisayardan sorunsuz şekilde açılan linkim ssiptvde de açılıyordu fakat artık açılmıyor uzak içerik yüklenemedi hatasi veriyor ne yapmam lazım ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri