Ss ip tv ve ott player

M Çevrimdışı

mmnbjkli

Yeni Üye
10 Kas 2019
24
31
iyi geceler herkeze mb211 vestel 127 ekran tv var ss ip tvye m3u dosyasını yüklediğimde kanal açlıp geri pause oluyor play tuşuna başıyorum tekrar bu sefer kanallar kendi kendisine değişiyor bi kanalda sabit kalıp izletmiyor ott playerdede aynı diğer odada seg marka var ona yüklüyorum aynı kanal listesini çalışıyor lütfen yardım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tv veya kumanda tuşlarında sıkışma-kirlenme olmasın ,diğerinde oynayan bunda da oynamalı bence :ok

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
selamlar;m3u listelerinde bazen bu sorun oluşuyor; listenizi pc de notepad ile açıp düzen sekmesi ile çıkan ekrana bul seçenegine m3u yazıp değiştir sekmesime m3u8 yazarak tümünü değiştir diyerek oluşan listeyi kaydedip ;listeyi tekrar tv ye yüklerseniz %90 düzelecektir. sorun genelde ssiptv ve ottplayer den kaynaklı uzantı sonundan oluyor deneyip bilgi verirsiniz;
not: mb211 ana kartlara son gelen güncellemeyi yükledi ile tv ondan da olabilir bir ara bende de aynı sorun oluştu güncellemeden sonra ...

H Çevrimdışı

hasanates1989

Yeni Üye
17 Ara 2020
1
34
yeni seg marka smart tv aldım arkadaşlar 32 inc mb 211 anakartlı bende de tam aynı sorun oluşuyor m3u ve m3u8 herseyı denedım
ama ıse yaramadı yardımcı oalcak arkadaslar varmı konu hakkında listem pc de telefonda içerde bulunan samsung tv de ott playerde çalışıyor hıc sıkıntı yok ama seg tvde bır ekran gelıyor kapanıyor ya kanal atlıyor yada stream of yazısı cıkıyor bekledım ama gelmıyor daha sonra ekran

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
yeni seg marka smart tv aldım arkadaşlar 32 inc mb 211 anakartlı bende de tam aynı sorun oluşuyor m3u ve m3u8 herseyı denedım
ama ıse yaramadı yardımcı oalcak arkadaslar varmı konu hakkında listem pc de telefonda içerde bulunan samsung tv de ott playerde çalışıyor hıc sıkıntı yok ama seg tvde bır ekran gelıyor kapanıyor ya kanal atlıyor yada stream of yazısı cıkıyor bekledım ama gelmıyor daha sonra ekran
Sevgili hasan,bunun çeşitli nedenleri olabilir ,listeni kısaltıp da dene bakalım,ben en son kısaltıp denemiştim (tvde) ,aklıma başka bir çözüm gelmiyor maalesef.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri