Spigen Kılıf Alınır Mı?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
2 yıldır spıgen kılıf kullanıyorum sayısız kez S7 edge telefonumu farklı pozısyonlarda yere dusurdum.
cok ıyı koruma saglıyor.

Edge kenarında masa kosesıne dusunce (yan kısımların koruması zayıf olur) yan kısımda ıcten catladı ufaktan murekkebı aktı.

dustugu pozısyonu ve telefonun seklı (S7 EDGE) gozonune alınırsa bu sekılde dusus pozısyonlarında hıcbır kabın koruma sansı oldugunu sanmıyorum.

Son düzenleme:
oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Lg g4 için spigenin şeffaf olanını kullandım ciddi şekilde telefonu koruyor ama kendini koruyamıyor maalesef :hihi Kılıf kenarlarından ayrıldı. Mail gönderdim müşteri hizmetlerine 2 saate dönüş yaptılar gönderin inceleyelim diye lakin faturayı bulamadığımdan dolayı gönderemedim.
Sorunun cevabına gelince evet spigen kılıf alınır faturasıda saklanır muhakkak

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
ben note 8 telefonum için almıştım.takmayı bir türlü beceremedim.arasına toz sac girince ve kabarık olunca kaldırıp çöpe attım.100 tl çöpe gitti

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
ben note 8 telefonum için almıştım.takmayı bir türlü beceremedim.arasına toz sac girince ve kabarık olunca kaldırıp çöpe attım.100 tl çöpe gitti

Video incelemesini izledim, takma ve sökme işlemini kılavuzda anlatıldığı şekilde yapmak gerekiyormuş. Ona dikkat etmiş miydiniz?

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Bu kılıftan bulabilirseniz gözünüz kapalı alabilirsiniz ben 2 farklı xiaomi modelinde bunu kullanıyorum. çok kaliteli uzun süre gider . Kılıfın arkasında auto focus yazıyor bu auto focusların birkaç modeli var resimdeki olandan alacaksınız . Site güvenilir mi bilmiyorum örnek olması açısından verdim bu kılıftan olacak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt