Soundbar Tavsiye Hk.

Sefa06 Çevrimdışı

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Merhaba Netflixten film ve tv de müzik dinlemek için soundbar almayı düşünüyorum aklımdaki modelleri yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim avrli sistemimde var ama çok yer kaplıyor o yuzden 3 bin TL kadar soundbar düşünüyorum.
1=Samsung Hw-800t =atmos destekli düşündüğüm cihazların içinde en pahalasi kullandığım tv de atmos desteği yok bu arada.
2=Samsung Hw-q70t bu modelde atmos destekli 800t modeline göre 1000 ₺ aşağıda nerdeyse.
3=Samsung hw-t650 aklıma yatan en çok bu model diğer cihazlara aynı hemen hemen sadece atmos desteği yok birde bu cihazın yanına ek arka hoparlör leride alabilirim
Swa-8500s yani 5.1 bir sistem kurabilirim.
4=Sony htrt4=bu cihaz 5.1 geliyor ama yorumları pek iyi değil.
Saygılarımla

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Samsung'un Harman Kardon ile ürettiği soundbarların bası iyiydi bence.
Q80, Q70 modellerini bir düşünün derim.
TV'de ATMOS desteği olmasa bile, soundbar destekledikten sonra çözdürülebilir bence.
TV'nin bunu Soundbar'a gönderip çözdürmeyi desteklemesi lazım. (Passthrough diyorlar bu işleme.)

Samsung'a bir sorarsınız.

Önceliğiniz ne ise ürünü de ona göre seçin derim. Senaryo hangisine göre ağırlıklı olacak?

Yurt dışı ama şu ürün de listenizde olsun derim;

2.1 kanal ama detay konusunda eksik kalmayacaktır muhtemelen.

Sefa06 Çevrimdışı

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Anladım hocam Harman Kardon serisi bulunmuyor şuan 2.ellere ise 5 bin ₺ para istiyorlar

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Anladım hocam Harman Kardon serisi bulunmuyor şuan 2.ellere ise 5 bin ₺ para istiyorlar
Kullanım önceliğinize göre bakın, ama bu fiyata satılan sıfır ürünlerden fazlasını beklemeyin.
Amazon linkini verdiğim Klipsch'i bir sepete ekleyin, kaç TL ek masraf çıkıyor bir bakın derim.
İmkanım olsa alır denerim o ürünü.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt