Soundbar Önerisi lütfen

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Herkese iyi günler, yeni bir TV aldın vestel 55q9900 jbl ses sistemi var sözde içinde ama maalesef beni tatmin etmedi ve soundbar arayışına girdim ve baya bir forumda gezdim... Tv yatak odasında olduğu için çok masraf da yapmak istemiyorum açıkçası ve Grundig gsb 950 ( fiyat 2000 tl)ve philips tab6405 (fiyat 2400tl) arasında kaldım... yardımcı olursanız çok sevinirim ... mediamarkt ta çalışan eleman philipsi çok öne çıktı ve kafam karıştı
Hocam kusura bakma işine burnumu sokmakta istemem ama yatak odasında ses sisteminin ehemmiyetini anlayamadım. Kaliteli ses almak için ses sistemi almanıza gerek yok zannımca,yatak odası olduğu içinde iyi bir Bluetooth kulaklık bağlantısı ile kullanabilirsiniz diye düşündüm.

S Çevrimdışı

seyhanmf

Yeni Üye
20 Şub 2022
29
36
Hocam kusura bakma işine burnumu sokmakta istemem ama yatak odasında ses sisteminin ehemmiyetini anlayamadım. Kaliteli ses almak için ses sistemi almanıza gerek yok zannımca,yatak odası olduğu içinde iyi bir Bluetooth kulaklık bağlantısı ile kullanabilirsiniz diye düşündüm.
TV den düşük seste (3/5/7/8 ses aralığı)temiz bir ses alamıyorum nedense 1/2 tavsiye daha verdiler bir de onları denerim, o yüzden dedim bir soundbar alayım temiz güzel bir ses alayım film dizi izlerken keyif alayım ??‍♂️

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
TV den düşük seste (3/5/7/8 ses aralığı)temiz bir ses alamıyorum nedense 1/2 tavsiye daha verdiler bir de onları denerim, o yüzden dedim bir soundbar alayım temiz güzel bir ses alayım film dizi izlerken keyif alayım ??‍♂️

İlk çıktığında aldık arkadaşa. Onda da bir sorun yok. O yüzden diyorum tv yi kurcalatmadan önce farklı yerlerde farklı kombinasyonlarda denemekte fayda var.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Birde yıllardır alıştığınız bir tvden yeni tvye geçince ses ve görüntüye alışmak zaman alıyor. En azından bende öyle olmuştu :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt