Sorunlu Mültecilerle ve Afganlara Yapilmasi Gerekenler

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Ülkemizde bütün sorunlu tipler istedigi gibi at kostururken, süper yöneticiler insanlarin gazini almak icin 3-5 tanesini sinir disi etse bile elllerini kollarini sallaya sallaya ülkeye girerken malin görece kalitelisini yani egitimli mültecileri aldigi halde aradaki cürükleride yavas yavas ayiklayan almanyanin yaptigini yapmaliyiz.
Almanyanin bayern eyaletinde bulunan ansbachs sehrinde detaylari tam net olmasada görgü taniklari ve video görüntülerine göre persembe aksami elemanin teki allahu ekber diyerek millete bicakla saldirmaya baslamis 17-20 yaslarinda 2 eleman hafif yaralanmis videoda halen milletin pesinden kosarken olay yerine polis ekipleri gelince kacmaya calistigi görülüyor tabi poliste bizim ülkemizdeki vatan haini serefsizler gibi müslüman din gardasim veli nimetim oy potansiyelim dememis vermis agzina yüzüne mermiyi serefsizin.
ülkenin sinirlarini gecmek avm ye girmekten daha kolay oldugu icin bunlari sinir disi etmek bir ise yaramayacagi icin ben aynen böyle yapilmasini diliyorum. yok canim diyenler icin aha bu serefsiz kelin kendi yapitigi aciklama

"Süleyman Soylu'nun 20 Mayıs 2021 tarihinde katıldığı TRT yayınında 'da yakalanarak sınırdışı edildiğini açıkladığı Skaljari Çetesi’nin lideri Jovan Vukotiç, İstanbul Şişli'de uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirdi."

video ve alamanca kaynak asagidaki twitter linkinde mevcut

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt