Sony Xperia xa1 ultra arka kamera arıyorum !

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Dostlar tanıdığınız bildiğiniz bir servis yada telefoncu arkadaşlarınız varsa SORUNSUZ xa1 ultra arka kamera arıyorum. Sıfırını bulmak zor. Çıkma olabilir.

1632827568129.jpg

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Sony M4 Aqua diye lanet bi telefon almıştım, kaç kere garanti kapsamında anakartı değişti bilmiyorum flaşı açınca kasanın yanlarından çıkıyordu ışığı.
Vallahi telefonumdan çok memnunum. Ki çıktığı yılda dahi donanımlı idi. Sadece parmak izi kilidi yok. O da çok önemli değil. Yeğenimde samsung a51 var. Benim telefona değişmem ?
Ben sonyciyim çok ürünlerini kullandım...

Burda var yenisi alabilirsiniz sıfır ürün
Sıfır ürün değil. Servis çıkması. Oradan aldım. Benekli çıktı. Ücret iadesi yaptı satıcı.. O satıcıyı da tavsiye ederim aynı zamanda..
Yani demek istediğim bildiğiniz tanıdığınız yedek parçacı yada telefoncu olması lazım. Sonuçta sıfır orijinal bulamayız. Çıkma sorunsuz olması lazım.. Çoğu satıcıya soruyorum garanti veremiyor. (n11 vb.)

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Vallahi telefonumdan çok memnunum. Ki çıktığı yılda dahi donanımlı idi. Sadece parmak izi kilidi yok. O da çok önemli değil. Yeğenimde samsung a51 var. Benim telefona değişmem ?
Ben sonyciyim çok ürünlerini kullandım...

Sıfır ürün değil. Servis çıkması. Oradan aldım. Benekli çıktı. Ücret iadesi yaptı satıcı.. O satıcıyı da tavsiye ederim aynı zamanda..
Yani demek istediğim bildiğiniz tanıdığınız yedek parçacı yada telefoncu olması lazım. Sonuçta sıfır orijinal bulamayız. Çıkma sorunsuz olması lazım.. Çoğu satıcıya soruyorum garanti veremiyor. (n11 vb.)
Şöyle yapacaksınız hocam, arızalı ama kamerası hasarsız olanı bulacaksınız.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Kamera nihayet buldum. Sahibinden.com üzerinden TUŞ TEKNOLOJİ satıcısından temin ettim. Kendisinden Allah razı olsun. Satıcıyı tavsiye ederim. Daha öncesinde kendisinden aldım. Sorunlu çıktı. İade ettim. Yardımcı oldu tekrar gönderdi. Bu sefer tamam ?

IMG-20211003-WA0000.jpg

IMG-20211003-WA0001.jpg

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Kamera nihayet buldum. Sahibinden.com üzerinden RİDATA ELEKTRONİK satıcısından temin ettim. Kendisinden Allah razı olsun. Satıcıyı tavsiye ederim. Daha öncesinde kendisinden aldım. Sorunlu çıktı. İade ettim. Yardımcı oldu tekrar gönderdi. Bu sefer tamam ?

IMG-20211003-WA0000.jpg

IMG-20211003-WA0001.jpg
Hadi gözün aydın ,maşallah kamera da çokmuş sende :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt