SONY KDL-55NX810 hakkında TÜRKSAT yardım

M Çevrimdışı

mmmpower

Yeni Üye
7 Ara 2020
4
40
Arkadaşlar Merhaba,

İkinci el olarak bugün SONY 55NX810 televizyon aldım. Bu televizyonun özelliklerinde uydu yayınlarını izleyebileceğim yazıyor. TV arkasında tek bir soket var, TV ayarlarında ise hem karasal hem kablo seçeneği çıkıyor. TV arkasındaki tek bir soket üzerinden istediğim yayını izleyebiliyor muyum? yani benim çatıda türksat var klasik anten, onu bu TV ye takabiliyor muyum? Ayrıca bir uydu cihazı almak istemiyorum. TV arkasındaki soket sıkmalı vida gibi değil, eski tak çıkar tombul soketlerden. Fotosunu linke koyuyorum:

yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

bilgi ricasıyla

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dahili Uydu alcı yok harici uydu alıcı alıp kullanmak zorundasınız.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
2010 üretimi eski bir Tv ikinci el olarak mı aldınız uydu alıcı alıp taktığınızda uydu yayınlarını izleyebilirsinz.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
KABLONET kablosunu ve CI modülünü takarsam çalışıyor ama? KABLONET ile değil TÜRKSAT ÇANAK ile izlemek için ille de receiver mı almalıyım?
Evet kablonet kablo tv destekliyor orda sorun yok hdmı girişli fhd receiver uydu alıcı almanız lazım.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
kasalı hd cihazlar daha iyi fakat gözükmesini istemiyorsan mini hd uydu alıcısıda alabilirsin.

M Çevrimdışı

mmmpower

Yeni Üye
7 Ara 2020
4
40
Arkadaşlar konuyu anladım, kablonet oluyor ama türksat olmuyor. ne yapalım bir cihaz alırız. değerli bilgileriniz için çok sağolun. teşekkürler.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ucuz cihazdı(biz 75-100 tl arası almıştık) görüntü kalitesi iyidi varsın 301 den başlasın.

dsmart-digitürk modül satışları var.
fil-box'dan kalan cihaz yazılım sorunlu cihaz ondan 301 den başlıyor.

Geri
Üst Alt