SONY KDL-50W805C kilitlenme problemi

B Çevrimdışı

Babba

Yeni Üye
15 Eki 2022
1
47
Selamlar,

Sony KLD-50w805c model televizyonum 1-2 aydir HDMI dan pc bağlayarak izledigimde, gorüntüde 1 saniyelik gitme-gelme oluyordu. Son 2 haftadır da Yerleşik YouTube ve Netflix uygulamasindan izlerken de görüntüde titreme yapmaya başladı. En sonunda dün de guide discover gibi menülerine girmek isteyince kilitlendi. TV üzerinden tuş kombinasyonuyla fabrika ayarlarına resetledim, son çıkan güncellemeyi USB üzerinden yaptım, düzelmedi. Hatta kurulum ekranından TV’yi tekrar açmam 1 saat sürdü (2-3 adımdan sonra hep en başa dil seçimine döndü) açılıştaki Google yazısında bir süre takılı kalarak TV açılıyor fakat menulere veya uygulamalara kesinlikle girmiyor, donuyor. Eğer açtıktan sonra menüye filan girmeye çalışmazsam uydu yayınlarını izleyebiliyorum.
Arıza ne olabilir? Tamiri için nerede, ne önerirsiniz? (İstanbul Avrupa yakası)

Teşekkürler.

B Çevrimdışı

BENSALM

Yeni Üye
21 Eki 2021
19
53
SANA TAVSIYEM INTERNETI KAPAT NADIRDE OLSA KDLW805 TV BENDE VAR BENDE YUTUP VEYA TV IZLERKEN BAZEN YENIDEN BASLIYORDU BENDE INTERNETI KAPATIP YENIDEN BASLAT YAPIP SORUNU COZDUM YADA TV NIN INTERNETINI AC YENIDEN BASLAT YAP SONY KENDIDE VE COGU FORUMLARDA BU MODELLERDE YENIDEN KENDI KENDINE BASLATIYOR BENCE SENIN DURUMUN yardimci olmusumdur

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt