Sony Kd-55xf9005 55" 139 Ekran

T Çevrimdışı

Tolga90

Yeni Üye
3 Kas 2019
4
34
Arkadaşlar bu ürünü beğendim. Sony kalitesi beni cezbetti. 11.11 de almayı düşünüyorum muhtemelen 6000TL civarına gelecektir.

983467.jpg

Ama Adem bey ile tanıştıktan sonra işler değişti.
Yani benim aldığım sony ne kadar sony? O yüzden yorumlarınızı merak ediyorum. Tv kanalları, Film, Belgesel izlemek için alıyorum. 2.5 mt izleme mesafem tam karşısından izleyeceğim. Ortamda ışık az olacak. 55" düşünüyorum.:hmm:hmm

Ürün özellikleri:

Kart bölümü:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Günaydın;

Keşke o Tcon kapağını açsalarmış :)

BLU SONY nin kendisine ait ki bunu VESTEL bile kendisi yapıyor o nedenle bunu çok üstün teknoloji diye buraya yazmak istemem zira bizim gönlümüzdeki SONY kalitesine ayıp olur bu.

Soğutucuların altında yatan aslanlar SONY X1 midir acaba? :alala

Hücre üreticisi %90 olasılıkla SAMSUNG yine ancak şu an bu verilere göre bir şey söylemek istemem.

SONY söz konusu ise benim kıstasım fiyatı. Eğer SAMSUNG fiyatına SONY veriyorlar ise gözü kapalı alırım :kas

T Çevrimdışı

Tolga90

Yeni Üye
3 Kas 2019
4
34
İşte beklediğim cevap buydu :) 11.11. de inş. verecekler. Kullanıcılar çok memnun tabi kanal geçişleri yandan görünümü ve menü kullanımı gibi birçok dezavantajları olduğunu söyleyenler olsada. Diğer özellikleriyle çok tercih edilen ve onları unutturan bir model sizinde hoşunuza gittiyse ben bunu alıcam inş.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum harika bir tv.
Benim kullanım amacıma tam hizmet ediyor.
Netflix.
Stremio.
İptv.
Kodi.
Youtube.
Bundan yaklaşık 9 ay önce almış olduğum son model android boxu rafa kaldırdım.
Android 9 uda alır diyorlar.

T Çevrimdışı

Tolga90

Yeni Üye
3 Kas 2019
4
34
Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum harika bir tv.
Benim kullanım amacıma tam hizmet ediyor.
Netflix.
Stremio.
İptv.
Kodi.
Youtube.
Bundan yaklaşık 9 ay önce almış olduğum son model android boxu rafa kaldırdım.
Android 9 uda alır diyorlar.

N11 den aldım bugün 6519TL idi 500tl n11 kuponu ile 6019TL geldi. mysonyshopdan sağolsun. İnşallah sorunsuz yıllarca kullanırız.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Yaklaşık 5 senedir android tv kullanıyorum . Alacağınız modeli de biraz kullanma şansım oldu. Alacağınız tv Direct led , Va Panel ve 10 bit . Tv Çok iyi parlaklık değerine sahip . Film izlerken çok keyif alırsınız . Tavsiyem kesinlikle android sürümünü güncellemeyin sonra çok pişman olursunuz . Son zamanlarda satılan sony android tvlerde çok fazla bulutlanma var kontrol etmenizde fayda var. Gerçi gelen servis bulutlanmayı sorun kabul etmiyor tv nin kanalarını taratıp gidiyor

T Çevrimdışı

Tolga90

Yeni Üye
3 Kas 2019
4
34
A Adem Helvacı
Adem bey size ulaşamadım o yüzden buraya yazıyorum. Bize Vestel 32” 32PH3125D ve Arçelik 43” A43L55314B2 model tvlerin ekran fiyatları lazım yardımcı olabilir misiniz acaba?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı
Adem bey size ulaşamadım o yüzden buraya yazıyorum. Bize Vestel 32” 32PH3125D ve Arçelik 43” A43L55314B2 model tvlerin ekran fiyatları lazım yardımcı olabilir misiniz acaba?

Selamlar. PH3125 panel 398.18tl Stok yok yalnız.
Arçelik 43'' tedarik durumu yok o nedenle fiyat göremiyorum ne yazık ki

Malum karantina kapsamında bütün yedek parça akışları durdu, bu işin yankıları ve etkileri aylarca sürer.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri