Son karar Klima için !!!

M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
31
Bugün şanlıurfadan klima sordun ve bütçeme göre 18 lik midea blanch ve sigma plus var son karar olarak sizce midea blanch mi yoksa sigma plus mı ? Sadece soğutma amaçlı kullanacağım acil cevaplarsanız sevinirim yarın almayı planlıyorum..

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Daha öncede önerdiğim gibi tekrar Midea Blanc klimayı öneriyorum , tabi karar sizin.

Sigma Plus Gree üretimi bir klima ve servisine iklimsa bakıyor.

Midea Blanc ise tabiki Midea üretimi ve servisinede yine tabiki Midea bakıyor

Aslında 2 klimada sizi üzmez ben olsam hangisi fiyat açısından uygunsa onu alırım.

Bu arada her sorun için ayrı başlık açmana gerek yok hocam , açtığın başlıktan devam edebilirsin yazmaya yine görürüz yani :ok

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
31
Teşekkürler hocam acil olunca bazen farklı yere yazabiliyorum teşekkür ederim tekrardan ilginiz için tek :)

M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
31
Blanc midea sigma plustan daha alt model mi ? Blanc giriş sigma plus orta sınıf dediler başka forumdaki arkadaş siz anladınjz. Ama ben yine de sizi dinleyim midea blanc aldım sigma plus yerine umarım sonuç güzel olur. A Ado Sota Sota

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,523
M Miy33, Bu forumda tavsiye verenler arasinda satici yok yani zerre kadar
menfaat pesinde kosacak adam yok
Gonlunuz rahatt olsun

Gelelim isin ozune yillardir hatalarla bogusan gree firmasini onermemi kimse beklemesin
Cunku gree 2. Haier vakasidir
Bu ulkede haier hatali oldugunu bile bile sattilar
simdide sigmayi satma peşindeler
o forumcu arkadaslar

Elbette bu hatalari giderecek haier ve gree
giderince bizde alir dener
Sizlere oneririz. :ok

M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
31
O zaman midea blanc aldım gitti inşallah bizide yarı yolda bırakmaz :) deneyimlerimi paylaşırım yarın montaj yapacalar neler önerirsiniz ? A Ado Sota Sota

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Blanc midea sigma plustan daha alt model mi ? Blanc giriş sigma plus orta sınıf dediler başka forumdaki arkadaş siz anladınjz. Ama ben yine de sizi dinleyim midea blanc aldım sigma plus yerine umarım sonuç güzel olur. A Ado Sota Sota
Öncelikle hayırlı olsun güzel bir tercih yapmışsınız , her 2 klimada tabi bu bana göre orta sınıf klimadır. Midea Blanc yine bana göre bir tık Sigma Plus'tan daha öndedir , tabi bu kişiden kişiye değişebilir.

Midea Blanc 18000 btu soğutma kapasitesine sahip Seer değeri 6.7 - Isıtma kapasitesi 19000 btu Scop değeri 4.1

Sigma Plus 17.504 btu soğutma kapasitesine sahip Seer değeri 6.1 - Isıtma kapasitesi 17.998 btu Scop değeri 4

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz :sirit

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt